Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van ez? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Ha a volt barátomat látom, elfordul a másik irányba, aztán van, hogy nagyon bámul.

Figyelt kérdés

A viselkedés megváltozik, zavart lesz.

"mit érdekel téged, hiszen a volt barátod?-még mindig szeretem" :)

Szóval ne szidjatok, csak kérdezem, fél éve volt a szakítás, és bár ő szakított, úgy érzem, szeret még.

Pedig próbálom nem ezt gondolni, de valamiért olyan érzésem van, hogy nem zárt le.


2011. júl. 29. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
valamiért mégiscsak szakított... miért nem beszélsz vele?
2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert nem merek.

Azt mondta, már nem szerelmes. 15 éves.. :)

2011. júl. 29. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak TE szeretnéd, hogy így legyen, hogy még mindig szeret téged. de valójában már nem szeret, különben nem szakított volna. fogadd el a szörnyű igazságot.
2011. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De mondom, hogy nem szeretném,hogy így legyen.

Ha látom, hogy már nem szeret, könnyebben kiábrándulok, és elfelejtem.

Na mindegy. ./

2011. júl. 29. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

azért van a szemünk hogy nézzünk

attól még nem szeret hogy néz lehet hogy csak azért néz hogy tudja hogy szereted e őt stb

2011. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit érdekel téged, hiszen a volt barátod?
2011. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert a függője vagyok. Szeretem őt. :/
2011. júl. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!