Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét dolog csak azért járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog csak azért járni valakivel, hogy ne legyek egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül voltam az utóbbi időben, tavaly volt egy hatalmas nagy csalódásom, és már nagyon szerettem volna valakit magam mellé, és most van valaki, de részemről inkább csak ragaszkodás feléje, meg szeretet, mert kedves, aranyos velem, de saját bevallása szerint ő sem szerelmes belém, de ő már egyre többet kezd érezni, én viszont nem.


Szerintetek szálljak ki inkább még most ebből az egészből mielőtt még belém szeretne, mert akkor nagyon fog fájni neki, ha szakítok?

Vagy várjak, hátha én is belé szeretek?

Mert a lelkem mélyén, belegondolva, én nem élném meg nagy traumának a vele való szakítást, és lehet, még most ő sem.


Mit gondoltok?

Köszi.


2011. júl. 29. 13:32
1 2
 11/18 Bummshakalaka ***** válasza:
Hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?
2011. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem sincs sok barátom. Távol lakik mindenki.
2011. júl. 29. 13:55
 13/18 A kérdező kommentje:
23 éves nő vagyok, írtam az elején is.
2011. júl. 29. 13:56
 14/18 Bummshakalaka ***** válasza:
Velem is ez a helyzet. Távol lakik tőlem mindenki. Most mondanám ezeket a dumákat, hogy később jobb lesz meg...blablabla, de attól most még szar! Ha nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor otthagyod. Ha meg magadnak nem akarsz fájdalmat okozni akkor tovább csinálod. Vagy önző leszel, vagy a másik javát nézed!
2011. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ilyet párszor,mert egyedül voltam. 1-2ből hosszabb komoly kapcsolatot sikerült kialakítani,idővel kialakult bennem valami szerelemféle is,de elmúlt.Most már tudom azért, mert nem volt akkora nagy szerelem elsőre.Úgyhogy most inkább maradok egyedül és magányosan,és kivárom azt,amíg nem jön a nagy Ő. Vagy pedig azt,akivel megvan a kölcsönös vonzalom és tudom, hogy kialakulhat több is!23n
2011. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Csak azért nem járnék valakivel, hogy ne legyek egyedül.
2011. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma, a kapcsolat még nem házasság, nem kell annyira komolyan venni. És ha mégis belédszeret, és csalódni fog? Legalább egy tapasztalattal több lesz az életében. Azért élünk a Földön, hogy tanuljunk, tapasztaljunk, fejlődjünk, és fejlődni csak csalódások, fájdalmak során lehet. Csak igy lehet megtanulni egy-egy leckét. Egy kapcsolat arról szól, hogy két ember mit tanulhat egymástól. Attól, hogy nem szeretsz bele, még adhatsz neki kedvességet, jó szavakat, együtt töltött gyönyörű perceket, amikre majd jó érzéssel fog visszagondolni évek múlva. Élj a jelenben! Értékeld a kapcsolatotok minden percét. És ne aggódj feleslegesen! Nem kell túlgondolni a dolgokat.
2012. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
52%
Talán anyáddal szórakozzál inkább
2012. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!