Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatása annak, ha szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatása annak, ha szeret miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel még azt gondoltam, van kiút abból, ami eddig volt. . . bizakodó voltam, még akkor is, ha a problémánk megvan. . . valahogy úgy éreztem, semmi vész, megoldjuk. . . hát eljött a tegnap este. . . már 11 volt, és még mindig nem történt semmi, tudni kell, hogy már az elmúlt két hónapban max 3* van szex, de akkor ha én kezdeményezek, nagyon nagyon ritka, ha ő. és már két hete, még ha ezalatt az idő alatt 4* aludtunk is együtt semmi. . . tehát már 11 óra és semmi. . néztük a tvt és vártam, már majdnem elaludt de észre vette, hogy lefolyik az arcomon egy könnycsepp. felém fordult és mondta, hogy beszélgessünk. . te sohasem beszélsz velem. . . na ekkor ideges lettem, mert ő az, aki nem beszél velem. Ő az aki nem mondja el a problémáját. . Mondtam neki, hogy én már annyiszor elmondtam mit gondolok, mi a bajom, hogy ha azt mondja nem beszélgetünk, akkor valaki másnál járhatott, mert nem én voltam. Mondtam neki, nem értem miért nem kíván. . Tudni kell, hogy probléma neki a szex, de azt gondoltam már megbeszéltük, türelmes vagyok, ha nem sikerül, és félúton lelankad, akkor majd segítek, és minden rendben lesz. . . azt mondta nem ez a baj. . . kérdeztem tőle, akkor az, hogy nem akar gyereket és nem védekezünk? mert akkor védekezzünk, semmi baj, nem kell még gyerek, csak legyünk együtt. . . ez sem baj, mondta. . . akkor nem értem. . . nagy nehezen kibökte, hogy úgy érzi, hogy kötelező a szex, ha jönnie kell, akkor kell szexelni is. . . mondtam neki, nem nagyon értem, hiszen az elmúlt két hétben is nem csinált semmit, csak aludtunk. Bár én mondtam hogy szeretném, de mégsem volt semmi. . kiborultam, mert mondtam neki, ha nem őszinte nem tudom megoldani ezt a kérdést, sohasem mondja el mi a baja, csak találgatni tudok és persze olyankor mire gondol egy nő? hát arra, biztosan kövér, nem kívánja emiatt a pasi, nem akar velem lenni, csak nem szól. . . stb. . . azt mondta ez nincs így. . . ha nem akarna, nem lenne itt. . azt mondta, hogy ő még sohasem érezte azt, senkinél, hogy vele akarna este lefeküdni és vele kelni és mindezt egyetlen nővel élete végéig, ezért nem akar összeköltözni senkivel, velem sem. . . mondtam neki, ok, akkor ne költözzünk össze, nem baj, csak legyen többet vele, és legyen több szex, mert ez nekem kevés. . na ebből kijött valahogy, hogy nem akar alkalmazkodni senkihez. . . mondtam neki, hogy ez elég önző dolog, mert én állandóan csak hozzá alkalmazkodom, akkor jön amikor ő akar, és akkor van csak szex ha ő akar. . . velem mi lesz? na erre érdekeset mondott, hogy dehát ő is alkalmazkodik hozzám, hiszen mindíg megbeszéljük, hogy jöhet-e. . . na 1- ez nem alkalmazkodás olyan szempontól, hogy persze hogy azt mondom gyere, hiszen már régen láttalak, 2- az előbb kategórikusan kijelentette, hogy senkihez sem alkalmazkodik soha! ez a kettősség megrémít. Következő ami mondott, hogy ő még sohasem érezte senkinél hogy egyek lennének, soha senkire nem gondolt úgy, hogy érte mindent megtenne. . . értem sem. . és következő reakció:dehát jövök, állandóan felhívlak, kérdezem mi van veled, mit szeretnél stb. . . akkor ez most mi? ez is érdekes kettősség. . . na meg az is, hogy a gyerek és összeköltözést is ő mondta hogy akarja, most meg azt mondja, nem tudja jó lenne-e neki, ez is érdekes kettősség. . . na igen, mondja, hogy a szabadságát nem akarja feladni, mondom neki, ok, akkor ha mégis van szex, és ugye nem védekezünk, és besikerül a gyerek, akkor mi lesz? te a másik lakásból asszisztálod le a gyereknevelést? Azt mondta az más! akkor összeköltözünk, és együtt élünk. . . mondom neki, az miért más? akkor is az a nagy függetlenségi vágyad meglesz, és rosszul érzed majd magad a kapcsolatban! azt hogy akarod megoldani? vagy szenvedni fogsz végig? válasz: az akkor is más! szerintem meg nem az, sőt, rosszabb, hiszen megkötve éreznéd magad, még akkor is, ha sohasem szabtam meg mikor mit csinálj, nem telefonálgatok ötpercenként hol vagy, és nem szabom meg kivel találkozhatsz. . . nem értem. . . most már semmit sem értek. . . annyira nem szeret, hogy együtt legyünk, de annyira igen, hogy fél elveszíthet. . . mondtam neki, szabtam magamnak határidőt, és ha addig nem változik semmi, lelépek. . . kérdezte mi a határidő, mondtam neki, hogy nem mondom meg, mert akkor az utolsó napig húzod az időt, ülsz a babérjaidon, és nem teszel semmit a kapcsolatunkért. . . nem mondtam neki, hogy ez egy év. . . akkor leszek 30 és utána már nem akarok tovább várni. . . ő meg akkor már 36 lesz. . . végül megkérdezte hogy most haragszom-e rá? mondtam neki, hogy nem rá haragszom, hanem magamra, hogy engedem, hogy bántson, így viselkedjen. . . türelmes vagyok, de ez már nekem is sok. . . a szex valóban kényszer lenne?

ha szeret valakit az ember, nem hogy kényszernek, hanem kellemes sőt igazán erotikus időtöltésnek kellene lennie a szexnem, nem kényszernek. . .

nem értem, fél hogy elveszít, mondja hogy nem akar elveszíteni, de közben nem akar közeledni. . .

jaaa, és még egy amit mondott és ezen meglepődtem, sőt annyira ideges lettem, hogy kimentem éjszaka közepén cigizni. . . :

mondom neki, hogy ha két embernek gondjai vannak, de legalább is az egyiknek, és megbeszélik, tiszta hogy ki mit gondol, akkor ha mindkettő elmondja mit gondol, akkor közeledhetnek az álláspontok. . kompromisszum és akkor lehet jobb a dolog. . . erre ő:

kompromisszum? de hát akkor megerőszakolja magát, és enged abból, ami neki jó vagy kell, és akkor már nem önmaga. . . és neki a kompromisszum nem jó. . .

mondtam neki, ebből látszik mennyire önző. . . . ha szeretsz valakit, akkor igeni engedsz, hogy a másiknak is jó legyen. . . erről szól a kapcsolat. . . megbeszélni mindent, és közös nevezőre jutni. . .

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Nem értem!!!!!!!!!!!!!


2010. febr. 4. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
szerinted ezt valaki is végigolvassa? hány éves vagy??
2010. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
elég hülyén viselkedik,de akkor jól megvagytok mikor szexeltek? Mert lehet az nem tetszik neki... meg nem akarja mert nem jó veled.De ezért nem akar otthagyni mert kül. szeret.
2010. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
09:41. én végig olvastam:)
2010. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Huh...eleg volt vegigolvasni. Nekem nem szimpi a pasid, mar ne is haragudj. Mi az, hogy nem kell kompromisszum. Nem eröszakolja meg magat. Es te? Te mit teszel a kedveert honapok ota? Te nem vagy hibas, ezt hosszu tavon nem lehet igy csinalni. A psid önzö,es maga sem tudja mit akar. Az elmondottak alapjan, ha a helyedben lennek, kidobnam. Menjen elje csak a szabad eletet, en nem leszek miatta boldogtalan. Több millio pasi van a vilagon, nem eri meg egy ferfi sem, hogy szeressem, eki nem kepes ertem megtenni mindent, legalabb annyira mint en erte. Egy kaücsolatban a legfontosabb a bizalom, es hogy szamithass a masikra, de te nem stamithatsz erre a ferfira. Tudom, hogy könnyü azt mondani, hogy hajtsd el, de ezed hogy nem jo. Leirod, hogy boldogtalan vagy. Beszeltel vele, es nem akar valtoztatni. Vagy lehet a te pasid is akkor jön ra milye volt, amikor elvesziti? Szerintem mar ezert megeri szünetelni egy kicsit. Gondolja vegig mit akar.Komolyan, mert neked harminc evesene nincs mire varnod, mert nem vagy mar tinilany, hogy csak ugy jarogass valakivel, aki meg arra sem meltat, hogy tegyen a boldogsagodert valamit. Ez az en velemenyem. Nagyon sajnallak, es kivanom, hogy legyel boldog. Igy is, ugy is.
2010. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

aki végigolvasta, annak köszönöm, aki válaszolt is, annak is :)

én 29 vagyok, ő 36 lesz...ezért szomorú ez az egész, hisz azt gondolná az ember, hogy már be kellett volna hogy nőjön a feje lágya...

2010. febr. 4. 09:49
 6/15 A kérdező kommentje:
szerencsére mindketten nyitottak vagyunk a szexben, és egyébként nagyon jó vele,és azt mondta, hogy örül neki, hogy én ilyen vagyok, mert a többi barátnője sokmindent nem akart...én meg szeretem... és bármit akar, kipróbáljuk...ez nem okoz gondot..
2010. febr. 4. 09:51
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam második válaszolóként az előző kérdésedre, és meglepetten olvasom soraidat. De főképp azért is "ástam "

magam bele ebbe a történetbe, mert egy valami kivételével teljesen hasonló az én esetem is.

Most az én kapcsolatomról pár szó:

számomra fontos jövőképpel kapcsolatos kérdésemre nincs válasz, nem érzem hogy nagyon kötődne hozzám, mintha jó lenne így ez az állapot , talán még azt is hozzáteszem amíg nincs más jó vagy te, jól el vagyunk amúgy, régebben mondja: szülhetnék gyereket, rá két évre: á én még ahhoz nagyon gyerek vagyok-mondja ő!!! aztán nem érzem hogy te vagy az igazi, még nem vagyok biztos benned magamban:

na én ezeket a sorokat kaptam tőle 5 év után, szerinted????

én is beszélhetek türelemről.nekem is jött este meg éjjel a könnycsepp, meg nappal is, meg a cigi. Volt hogy egy napig nem beszéltem a munkahelyemen kívül.Meg azt éreztem kirohanok a világból.

Ami viszont nálunk különbözik, hogy minden szabadidőnket együtt töltjük munka után, de lehet ez csak azért mert közös albiban élünk, és nincs külön lakás illetve messze laknak a szüleink, ahová különmennénk egy egy gondolkodó szünetre. Tehát már az is megfordult a fejemben, ha külön lenne lakásunk, akkor a történetem a tietekkel pontosan azon a síkon futna. Mi egymás mellett nem kaphattuk fel a vizet, mert nem tudtunk volna hova elmenni dühöngeni, vagy kis pause-t tartani. Ahol albérlünk odaköt a munkánk helyileg, ergo, lehet menekülni, de akkor se állás, se külön lakás.... így meganultam kezelni ezeket a dolgokat, és talán elértem, hogy megértessem vele mennyire fontos a törődés, és hogy viszonozzuk a kedvességet, gyengédséget, meg hogy mire vágyik az ember lánya szeretett párja részéről.

És most nálatok akkor, mibe maradtatok?

2010. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

igen, tulajdon képen a történetünk ugyan az, a lakás kivételével, hiszen ő külön él...haza tud menni ha akar, ill. azt mondanám tud jönni, amikor akar...

ma reggel elment dolgozni, megölelgetett, magához szorított és azt mondta,, minden rendbe jön..

megpróbáljuk, hátha tudunk együtt jobbá tenni a kapcsolatot....ezért most várok..nem tudom mi lesz...mi nem lesz...de várok, hisz turelmes vagyok...

2010. febr. 4. 10:04
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Végigolvastam. Hát elég nehéz erre válaszolni, de azért megpróbálok értelemeset.Ha nagyon sűrűn találkoztok akkor talán egy kicsit ritkábban kéne. Vagy inkább 2 hétig nem is kéne találkoznotok. Talán akkor a hiányod ráébreszti arra, hogy mit is akar. Voltam ilyen helyzetbe és akkor én csak annyit csináltam, hogy kiléptem abból a kapcsolatból. Nem kerestem a megoldást. El kell döntened vársz e annyit amennyi időt kitűztél és lesz e elég kitartásod hozzá. Sok sikert kívánok. 29/N.

2010. febr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ez is érdekes, mert általában a hét úgy néz ki, hogy szerán itt alszik, pénteken, meg talán szombaton

a többi napon nem találkozunk.. tehát ezzel nem hiszem h baj lenne...volt már hogy 3 hónapig nem látott, mert külföldön voltam, de azt mondta, olyan neki, mint ha pár nap lett volna...

2010. febr. 4. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!