Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normalis h ennyire izgulok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis h ennyire izgulok, hogy mondjam meg h szeretem nagyon?

Figyelt kérdés
1 eve ismertem meg egy fiut, fel vett a messengerre, elkezdtunk beszelgetni, mindent megbeszeltunk, parkapcsolat, nemi elet, szulok, munkahelyi problema, stb de most eljott az ido h talalkozzunk O kezdemenyezte a talit eddig nem akartam mert sok csalodas ert es nem akarok ujabb csalodast. Nem mondtam meg neki h szeretem s nem is akarom mert egy alkalommal ki jelentette h a legeslegjobb baratjanak tart es nem tud szerelmi kapcsolatot teremteni ki kozottunk akarhogy is probalkozik. Most akar talalkozni velem 300 km re vagyunk egymastol es el akar jonni hozzam, attol felek h ha eljon akkor le is fogok fekudni vele ami nem lesz jo nekem mert O nem fogja visszonozni a szerelmet es meg ki jelentette h egy hetet akar nalam ulni mert egy kis kirandulast akar velem kozosen. Vajon eltitkolja h o is szeret engemet es igy akarja h legyunk egyutt es nem akarja ki mondani az erzesit irantam? Pedig nem "kis fiu" hanem mar 25 eves es en 23 vagyok
2009. ápr. 8. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Te magad is megválaszoltad: csak ki akar használni. hiszen megmondta, hogy téged csak barátnak tekint, és nem akar veled kapcsolatot. Szerintem elég valószínű, hogy csak szexet akar tőled, mert gondolom sejti, hogy meg is kapná, amit akar.

Gondolkozz te is ésszerűen - bár tudom, ilyenkor nehéz. Csak ha meg fájdalmat okoz, utána nehezebb lesz.

2009. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy csak megakar dugni. Semmi több.
2009. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ó, a mindenit. És ha meg akar dugni? A fiúk már csak ilyenek, a nekik tetsző lányokat meg akarják dugni. Szerintem fogadd el a jelenlétét ajándéknak, szeretkezzetek egy hétig kiránduljatok és bolodozzatok. Halmozd el mindennel, amivel meg tudod ajándékozni, hogy érezze, szívesen látod és visszavárod. De ne mondd ki. Csak érezze, hogy mindened az övé. Visszatér majd!
2009. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszem, hogy 300 km-t akarna utazni egy-két akcióért... gondolom, otthon is találna nőt csak arra.

Ha a legeslegjobb barátjának tart, az is elég szerintem, hogy személyesen meg akarjon ismerni.

Erősnek kell lenned, és az első alkalommal amúgy sem kellene lefeküdni senkivel.

Az is lehet, hogy nem akar nagy szavakat mondani, míg személyesen nem ismer. Ha te se mondtad, hogy szereted (miközben így érzel), miért csodálkozol, hogy ő sem mondta?

2009. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!