Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem lesz pasim? örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz pasim? örökre apáca létre leszek ítéltetve?

Figyelt kérdés

lassan 22 éves leszek és még egyáltalán nem volt semmilyen szintű párkapcsolatom. Nem vagyok szép, a 173 cm-hez 62 kg társul, van egy kis úszógumim, meg pocakom, és az orrom is görbe(profilból és szemből is)

Próbálkoztam nyitott lenni, ha egy srác megtetszett,de észre se vettek. Csak az enyhén degrad fiúknak jövök be...

Mit tehetnék, nem akarok egész életemre egyedül maradni.

Köszönöm,ha segítetek...


2011. aug. 2. 19:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Amikor én úgy éreztem, hogy ezentúl nem akarok egyedül lenni, regisztráltam társkeresőre. Nagyon jól esik ismerkedni, esetleg randizni. Próbáld ki te is :)
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Fogós kérdés, talán kicsit próbáld meg vonzóvá tenni magad! Nem feltétlenül külső, bár persze az is sokat segít. Egy kis sport, csinosabb öltözködés (meg még 100 dolog amikhez nem értek, szerencsére ) De inkább viselkedésre, nyitottságra, kedvességre gondolok. Ha ilyen vagy, azért még is jóval jobbak a esélyeid. Nem a tökéletes külsőn van a hangsúly.


Jah, és először is áruld el merre laksz :D

2011. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Én lassan 21 vagyok és fiú, kb ugyanígy vagyok vele mint te. De kíváncsi vagyok a válaszokra.


Azt viszont áruld el légyszi, hogy milyen betűvel kezdődik a neved. Vagy hogy hol laksz.

2011. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

küldhetnél pririben képet mert igy tényleg nem lehet eldönteni h milyen az alakod

és hol laksz?

2011. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha zavar a testsúlyod, akkor fogyókúrázz(ezt mindig elmondom: ésszel ). Esetleg plasztikai sebész az orrod miatt, de szerintem nem azzal van itt a probléma. Inkább a hozzáállásoddal.Már előre kijelented magadban, hogy nem lesz barátod. Csak arra gondolj, hogy igenis lesz, 22 év nem a világvége. Még fiatal vagy! Esetleg változtass a külsődön, ha esetleg linkelnél fényképet, el is tudnám ill. tudnánk mondani, hogyan-mit csinálj, hogy jobban felkeltsd a figyelmet, vagy hogy szebbnek tűnj.
2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
a kis úszógumi még szexi is sztem, a görbe orral sincs semmi baj...legalábbis az én ízlésem szerint :P Találsz ne félj :) csak többet járj társaságba vagy regisztrálj csajok és pasikra ;)
2011. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező! Csak annyit engedj le szerintem az igényeidből, mint ami az elvárásod, hogy a férfi is engedjen az övéből!

Nem akarok általánosítani, és nem mondom, hogy te ilyen van, de sajnos azt tapasztalom, hogy még a legrondább nőknek is a szőke álomherceg kell!

2011. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 mimano ***** válasza:

"Csak az enyhén degrad fiúknak jövök be"

És gondoltál már arra, hogy ez nem véletlen? Lehet kicsit visszább kéne venni az arcból, és velük ismerkedni.

2011. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, h az "enyhén degrad fiú" nálad mindenkire ráillik, aki külsőre nem álmaid pasija. Na ezért nem volt még pasid.
2011. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
az ember azt hinné, hogy a kevésbé szép embereknek több eszük van, de mindig érnek meglepetések... ha te is külsőről ítéled meg a pasikat, miért zavar és csodálkozol azon, ha ők is? nagy az Isten állatkertje...
2011. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!