Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első találkozás a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás a párom családjával. Tippek? Már előre félek, hogy mit fognak szólni. :S

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a párommal, és most hétvégén szeretne bemutatni a családjának. Már előre félek, hogy elrontok valamit, vagy nem leszek szimpatikus, pedig a párom folyton azt mondogatja, hogy biztosan nem lesz baj, mert nagyon kedvesek és már amúgy is kíváncsiak rám. Rettenetesen félek, hogy elrontok valamit.

Ez az első komolyabb kapcsolatom, ezelőtt még sosem mutattak be szülőnek, és már most parázok, hogy mi lesz, ha nem fogok tetszeni. Nem voltam még ilyen helyzetben, nem is nagyon tudom, mit kéne csinálnom. Sőt! Azt se nagyon tudom, hogyan kéne viselkednem... tegezni, vagy magázni őket? Segítsek anyukának a főzésben, mosogatásban, vagy az úgy túl nyomulós lenne? De ha meg nem csinálok semmit, nem fognak lustának gondolni? Jaj, már mindenen stresszelek...

Még azt se tudom biztosan, hogy köszönjek. :S Ha azt mondom, "csókolom", félek, hogy azzal öregítem, de letegezni se merem, mert akkor meg azt gondolhatja, hogy túl közvetlen vagyok... ha sima "jó napot kívánok"-kal köszönök, akkor meg nem tűnök majd túl ridegnek és távolgságtartónak?

Egyszerűen mindentől parázok! :S Van esetleg valami jó tippetek, hogy tudnám levenni a lábáról az "anyóst"? Mivel tudnék kedveskedni neki? Mert hogy tőle félek a legjobban... :S


Ha volt már valaki hasonló helyzetben, örülnék, ha adna pár tippet, ő hogyan oldotta meg a dolgot és ha mesélne a történtekről (hogy fogadták, mi volt a benyomás), annak külön örülnék. Tényleg nagyon ideges vagyok, hogy elrontok valamit... :S


20/L


2011. aug. 3. 20:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat!

Vagyis, akkor elsőre inkább magázzam az anyukáját, amíg azt nem mondja, hogy tegeződhetünk, végig adjam önmagamat, és egyelőre ne segítsek be a házimunkában, max kérdezzem meg, hogy esetleg tudnék-e valamit mégis segíteni.

Jaj, remélem, minden rendben lesz. A barátomnak van egy öccse és egy nővére is, de a nővére már a saját családjával él. Apukájuk nincsen. Ezért is félek, hogy az anyukája esetleg jobban "védi" majd a kisfiát. De igyekszem mindent betartani, amit javasoltatok. Remélem, minden rendben fog menni.

2011. aug. 3. 21:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy az a tapasztalatom,hogy a lányokat az anyukák jobban és gyorsabban befogadják.

Úgy értem,hogy könnyebb a fiúknak,amikor hazaviszik a barátnőjüket.

Pl engem barátom szülei rögtön elfogadtak és most is nagyon szeretnek,amit érzek is.

Viszont az én anyám sokkal kevésbé tudja elfogadni a páromat még három év után is,pedig bátyám barátnőjét rögtön elfogadta és imádja...

2011. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvolt a nagy esemény, és képzeljétek, szerencsére minden a lehető legnagyobb rendben volt. :) Az anyuka nagyon kedves és aranyos volt velem, igyekezett sokat beszélgetni, kérdezgetni tőlem, és mikor indultam haza, mondta, hogy máskor is nagyon szívesen lát. Este a barátom mesélte, hogy az egész családnak nagyon tetszettem, és odáig voltak, hogy milyen rendes lányt talált magának a fiuk. :D Jó, hát egy kicsit nyilván túloztak, de ezek szerint akkor is úgy tűnik, hogy szimpatikus voltam nekik. :)

Szóval nagyon szépen köszönöm Nektek a sok segítséget és bátorítást, szerencsére minden jól alakult! :)

2011. aug. 8. 10:52
 14/14 anonim ***** válasza:
96%
Látod megmondtuk mi ,hogy nem lesz semmi baj ^^
2011. aug. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!