Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden liba ilyen hisztis?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden liba ilyen hisztis? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én és a csajom 1,5 hónapja jöttünk össze,de ráuntam.Már ismerem minden porcikáját,ő meg folyton rinyál,hogy miért más lányokat bámulok,amikor velem van.Gondoltam megleckéztetem.A mai buliban lesz egy bombanő,és rá fogok mászni,mikor a csajom is látja.Ha szerencsém van,akkor "arra" is sor kerül.Remélem.Na aztán majd kiderül,hogy mi is lesz.
2011. aug. 5. 08:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
mikor multál 14?
2011. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Jelentsél hülyegyerek :D sok sikert !
2011. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
96%
Mit tettél érte? Nagypofájú voltál? Másokkal csaltad? Nem bírtál ki mellette 2 hónapot? Lenézed? Szidod? Ilyen barom kérdéssel járatod le magad?
2011. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
93%
De moist akkor itt mi is a kérdés ha nem fejthetjük ki a véleményünket mert leugatod a fejünket?:DxD
2011. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Ha a válasz ez akar lenni: minden nő tud hisztis lenni, de általában a nagy része 80-90% nem az!


22/N

2011. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

Igazából Kedves Kérdező minden liba hisztis. Ezért hívják őket libának.


De ha egyszer valamikor a nagyon távoli jövőben te megtanulsz FÉRFI lenni, akkor többet nem kell "libákra" fanyalodnod, mert egy NŐ fog téged szeretni.


De pontosan a te esetedre mondaná a Kedvesem, hogy:


"sokat kell még tanulnod, mire rendesen feláll a fütyid!" ;)


Azért ne ad fel!

2011. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a lehető legrosszabbat teszed vele és valóban nem úgy kéne beszélned róla mint egy használati tárgyról. Az, hogy a birtokodba van elég erős kifejezés. A mai bulin ha ezt tényleg megteszed múlt időbe teheted a barátnődet mert ő tuti dobni fog téged ezek után. Kockáztatni akarsz akkor kockáztass... hiszen a te dolgod. De szerintem ezt másképp és meg lehetne oldani nem ilyen drasztikusan. Mondjuk beszéljétek meg egymás között a problémáitokat. Ha ez sem megy akkor nem vagytok még elég érettek egy kapcsolathoz. Ahogy te fogalmaztad "rinyál" jogosan!!! Akkor bámulj más lányokat mikor nem vagy vele. Valószínű ő is megnéz más fiúkat amikor nem vagytok együtt. A barátnőd helyében inkább téged leckéztetnélek meg ezzel, hogy ő is nézze a pasikat amikor veled van. Neked, hogy esne? Hát nem túl jól szerintem. 18/L
2011. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Á,te se vagy beteg.:D Mennyire sajnállak,hogy ennyi idősen pár hét után ráunsz a barátnődre...Ha majd 10év múlva is ilyen hülye felfogásod lesz, ne csodálkozz majd,hogy akkor is csak hisztis lányok jutnak majd neked,normális nők helyett!És egy valamit jegyezz meg,egy nőt sem birtokolhatsz!Az a tied,és azzal játsz amivel egyidös vagy!:-D Egy lány szive nem játék.
2011. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%

Add meg az msn címét, majd megleckéztetem én... :D

3. voltam.

2011. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
igen, minden liba hisztis. ne alázd a lányt, szakíts vele azt szevasz. mit kell drámáznod?
2011. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!