Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis liba vagyok, mit tegyek? Mindenbe belekötök a párkapcsolatomban is.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tudom, de elmondom, velem mi volt. Én is hisztis liba voltam, önző, törtető, bár szerettem a fiúm, igazából azért magamat jobban. Ő ezt megérezte, (mmint hogy nem szeretem eléggé) és elbeszélgetett velem, hogy tényleg folytatni akarom-e, meg hogy fontos-e nekem. Meglepett a kérdés és hirtelen nagyon őszinte voltam vele. Elmondtam, hogy én ilyen vagyok, bár nem örülök neki, mert tényleg nem ezt érdemli, és hogy lehet, hogy hozzám nem való pillanatnyilag kapcsolat. Sokat beszélgettünk, teljesen megnyíltam, és a végére azt vettem észre, hogy a szívembe zártam. Azóta nagyon szerelmes vagyok és a szerelmünkből merítem a türelmet, meg abból, hogy nagyon-nagyon ismer és ez jó érzés. És ennek fél éve. Szóval nézz magadba, és ha azt találod, hogy kicsit igazából kívülállónak veszed az életedből, akkor próbálj megnyílni előtte és beengedni, legyen aktív része.

Nem tudom, mennyire világos ez a dolog, de én megpróbáltam:P

2008. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fordítva van:én érzem magam kívülállónak kicsit az életéből!és ha vmi nem úgy van ahogy nekem jó,meg nemet mond a talira,vagy nem közös kép van kint neki,akkor hisztizek!
2008. nov. 2. 00:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit Tom tett Jerry előtt.

Számolj tízig: közben kijön a füleden a gőz, és remélhetőleg képes leszel gondolkozni. Aztán gondold meg a helyzetet:

- mi történt?

- van-e erre megoldás?

- jó-e ez a megoldás neki is, vagy csak neked?

Stb.

Tehát még egyszer: ne bűnöst keres, és ne beolvasni akarj.

Megoldást keress, ami mindkettőtöknek jó.

2008. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igazad van...köszönöm!azt nézem h nekem mi felelne meg,de ennek van oka is...
2008. nov. 2. 00:10
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Egy kérdés...te tetted fel az "msnképes" kérdést?
2008. nov. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nem,miért,mi volt?
2008. nov. 2. 00:18
 7/12 anonim ***** válasza:
2008. nov. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát azért nem értem hogy miért bántották ennyire,lehet némi igazság a helyzetében,vagy nemtom.nekem sem esne a legjobban.:/
2008. nov. 2. 00:23
 9/12 anonim ***** válasza:
26%
kösd fel magad! talán segít;)
2008. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kösz,sokat segítettél...túl akarok lenni ezen az állapoton...
2008. nov. 2. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!