Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden liba ilyen hisztis?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden liba ilyen hisztis? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Én és a csajom 1,5 hónapja jöttünk össze,de ráuntam.Már ismerem minden porcikáját,ő meg folyton rinyál,hogy miért más lányokat bámulok,amikor velem van.Gondoltam megleckéztetem.A mai buliban lesz egy bombanő,és rá fogok mászni,mikor a csajom is látja.Ha szerencsém van,akkor "arra" is sor kerül.Remélem.Na aztán majd kiderül,hogy mi is lesz.
2011. aug. 5. 08:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem minden liba hisztis, de sok közülük totál fogyatékos, ha ez nem fake kérdés, és neked van csajod...
2011. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez tuti kamu:D Vagyis.. szerintem egy nyomorék csaj írt, hogy lejárassa a fiúkat:)xd
2011. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egy nőt ilyen alpári, mocskos módon szólítasz, addig nem való neked a csajozás. A magadfajta ostoba, egoista, 'hűdemenővagyokcsajozok' kisfiúk miatt keresnek a korodbeli lányok idősebb barátot. Hogy jössz te ahhoz, hogy szegény lányt így megalázd? Szakíts inkább vele, jót tennél neki ezzel. Gyerekes vagy, tanulj inkább!
2011. aug. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
100%
Szerintem meg egy "liba" -ahogy te nevezed- nem véletlenül lesz hisztis.De szerintem a bombanőd sem lehet nálad idősebb, mivel szóba mer veled állni.Meglátszik h igazából milyen vagy.És ne nagyon csodálkozz rajta hogyha nem fog veled szóba állni egy csaj sem.És amikor majd rájössz h egy szánalmas KIS kuki vagy akkor mennél vissza ahhoz a lányhoz akit jól meg akarsz leckéztetni.Hidd el találni fog mást.Aki nálad sokkal különb srác.Egyébként nemtudom mit vártál ettől a kérdéstől???Azt hogy majd sokan azt írják h nagyon helyes amit csinálsz.Megltszik h még smit sem tudsz az életről.
2011. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy a nők nem libák. És alapból nem hisztiznek, csak ha okuk van rá. És ahogy elnézem a stílusod már azon is csodálkozom hogy rád néz egy nő.

Nagyon GÁZ vagy. 14 évesen menj inkább játssz a kisautóiddal az való neked. Sőőőőt... az még a tulajdonod is (igaz azt is anyuci vette)nem úgy mint egy emberi lény akivel nem lehet kedvedre játszadozni és úgy megalázni ahogy csak akarod.

Az emberiség legalja vagy. Szánalmas féreg.

2011. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hát ha arra vártál, hogy majd jól meg leszel dicsérgetve, hogy azta micsoda férfi vagy, akkor rossz helyre írtál.

Itt többnyire nem ilyen taknyos önelégült kis pö*csök vannak mint te. Hanem normális férfiak és nők. Tuti agyadra ment a nyári szünet. Remélem a csaj haverjai úgy megvernek hogy besz@rsz.

2011. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!