Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi alapján tudom eldönteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján tudom eldönteni, hogy együtt maradjak-e a férjemmel vagy se?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretsz?
2008. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni nem nekünk:S
2008. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy e még belém? mit érzel irántam? érzed e a tüzet? velem akarod e leélni az életedet? milyen velem lenni? szeretsz e velem lenni? törődnél e velem ha beteg lennék? stb stb
2008. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy milyen lenne egy számodra ideális kapcsolat (kompromisszumokkal persze), ahol boldog vagy, és ehez képest most milyen. Ha nem jó, akkor hagyd ott a francba és keress olyan férfit, akit megérdemelsz.
2008. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj egy listát!" oszlop, az egyik miért maradj vele,és miért ne!Amelyik hosszabb lesz, az dönt!
2008. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mivel itt most Te számítasz én ezeket a kérdéseket tenném fel magamnak:szeret engem? van még jövője a kapcsolatunknak? mit veszítek? törődik még velem? van remény az utolsó esély megadására és élni fog vele? boldogabb lehetek mással?remélem picit tudtam segíteni:)
2008. dec. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Srapnel ***** válasza:
Egy barátom, félig viccesen, az alábbit javasolta: Minden nap írd föl, hogy hányszor veszekedtetek, vagy kaptatok össze valamin, meg azt, hogy hányszor szexeltetek. Aztán egy hónap után add össze a napi eredményeket (külön-külön a két tevékenységre). Ha több a veszekedés, mint a szex, akkor annak a kapcsolatnak annyi, szakítsatok.
2008. dec. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ha ilyen kérdéseid vannak, akkor éretlen vagy egyáltalán egy házasságra is. Ne másoktól várd el, hogy megválaszolják az életed fontos kérdéseit. Az nem elég, hogy el tudod dönteni, hogy mi legyen majd ebédre...
2008. dec. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!