Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom most mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom most mit csináljak van egy fiu akit még szeretek és félévig együtt voltunk és most választás előtt vagyok segitenétek?

Figyelt kérdés
az előző barátommal félévig együtt voltam de kiderült h az elején megcsalt és azóta megismerkedtem egy fiuval akit nagyon megkedveltem és járnák vele szivesen csak egy gondd van h a volt barátom bevallotta h szerelemes belém de már nem tudom mit hidjek neki eddig hittem benne és biztam is nem gondoltam h megteszi kérlek segitsetek fontos lenne
2009. aug. 31. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
egyszerű.te szereted még?megtudsz bízni benene?mert csak akkor érdemes.
2009. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretem de most negyedikes és ha megy tovább akkor félni fogok h megcsal-e vagy nem mert mondta h szeret és szerelmet vallott és ott már nem leszek vele meg amugy sem engedik őt itthol és 2 évet akkor várnia kellene ő azt mondta várna rám
2009. aug. 31. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!