Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy visszaszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy visszaszerezzem a volt barátom?!

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz helyzet, és ez nem rizsa, komolyan kérdezem, bármit megtennék érte, szóval az válaszoljon, aki nem fog lebeszélni róla!

Fél éve nem beszélünk, még nagyon szerelmes vagyok belé, de ő megsértődött rám(kiábrándult belőlem), és ezután nem érezte, hogy nagyon hiányoznék neki. Természetesen azért szeretett. Velem akarta leélni az életét(mondta, és ezért nagyon nehezen szakított), de ő olyan típus, hogy ha egy kicsi bökkenő is van a kapcsolatban, inkább szakít, minthogy megoldja a problémákat.

Hogyan szerezzem vissza?

Érzem, tudom, hogy nekünk együtt van dolgunk.


2011. aug. 7. 09:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ha van nője akkor ne kavarj
2011. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nincsen barátnője.
2011. aug. 8. 21:35
 13/17 anonim ***** válasza:

engem mindenki elhagyott.

barát, nem barát, nem barátnő, tök mindegy, mindenki magasról tojik rám. na én mit csináljak?


ha írok egy ismerősnek egy üzenetet a facebookon, soha senki nem válaszol. SOHA!


születésnapjaimra egyetlen köszöntést nem kapok, ha én köszöntök valakit, meg sem köszöni. bármit kérdezek, nem válaszolnak.


na én mit csináljak?


"amikor végképpen egyedül voltál, mentél az utcán és sikítottál

valahol legalább nyíiljon egy ajtó, valaki legalább gyűlöljön már

ismerem én is egy ideje már, jól tudom én is mocskosul fáj".

2011. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

De miért? Mi történt?

Mindig ez volt, vagy csak mostanában? :O

2011. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azt mondta h veled akarja leélni az életed? Ez azt jelenti hogy voltak érzelmek és vannak is, mert azok nem tűnnek el. Kiábrándult belőled? Akkor ábránduljon vissza. Ha ismered akk talán tudod h miért szeretett. Szeret még sztem csak nem annyira már. Bizonytalan. Mutasd meg neki h nem változtál és hogy újra biztos legyen magában. Remélem segítettem vmit. :)
2011. aug. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.
2011. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez az utolsó válasz egy hasonló problémákkal küzdő egyednek, azaz nekem is jól jött :D
2011. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!