Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál egy olyan csajjal, akivel havonta csak 1x történik petting?

Figyelt kérdés

szeretem meg minden, de azért vannak igényeim.

ne írjátok azt, h oldjuk meg, mert nem tudjuk.

sokszor ő nem akarja.

18ak vagyunk mindketten.


2009. ápr. 10. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem elég, szakíts.
2009. ápr. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ui: mostanában unom....+ állandóan lecsessz vmiért:S

mindig azt hallom, így megváltoztam, meg úgy.....

DE NAGYON SZERETEM!!!!:(

ui: két éve vagyunk együtt és szex még nem volt....

2009. ápr. 10. 22:35
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
hát ezt neked kell tudnod, h ez belefér e. én nem dobnám ki ilyenért...(úgyis megenyhül...xD)
2009. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
Te most komolyan azt várod, hogy mások oldják meg a szexuális problémáitokat? Senki nem fogja megoldani helyetted, tanuld meg kezelni a kapcsolatodat...
2009. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a kiváncsíság csak nem bűn?:$
2009. ápr. 10. 22:43
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak a barátomból is indulok ki,mi pl. 9 hónap után kezdtünk el pettingelni,de már nagyon vágyott rá.És megértelek,hogy többet igényelsz. Szüzek vagytok még?


18/L

2009. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

aha, mindketten.

de én már nagyon vágyok rá...:$

2009. ápr. 10. 22:52
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább beszélj vele, hogy neked ez így nem jó, nem mondhatja hogy csak arra kellessz neki hisz mar regota vele vagy...
2009. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
hu 2 év az nem semmi idő. furcsa is hogy nem kívántátok meg egymást ezidő alatt.
2009. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Lány vagyok..lehet lepontozni..de úgy gondolom, hogy a szex teljesen természetes és szép velejárója egy kapcsolatnak, már 18 évesek vagytok..nem gyerekek..és az, hogy kívánod a másikat teljesen természetes.. Ha eddig nem volt lehetőségetek, akkor valahogy teremtsd meg..pl. gyüjts egy kis pénzt és egy olcsó, romantikus szállóba vidd el. Ha már most probléma van ebből,amikor megsem történt akkor szerinted mi lesz később??? Nekem nagyon furcsa a lány viselkedése..még akkor is ha fél az elsőtől..ami szintén természetes.. Vallásos? vagy mi a szösz?


És a 22 39-esnek..szerinted ez milyen oldal? azt kérdeznek meg amit akarnak..és ezzel nem segítesz..inkább ne is írj.

2009. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!