Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják néhányan h ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják néhányan h ez ku. rvás?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nyáron farmershortot vesz fel meg hozzá kicsit kivágottat(ami mindent takar de kivágott)
2011. aug. 9. 19:01
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
83%
csak akkor az, ha magassarkú cipővel veszed fel (akkor nem csak krvás, de ízléstelen is)
2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Általában a ruha nem tehet semmiről.A viselkedés annál jobban.
2011. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
nem hordok mellé magassarkút az sok lenne a jóból meg csak nyáron hordok ilyet.
2011. aug. 9. 19:06
 4/15 A kérdező kommentje:
nem szoktam kihívóan viselkedni
2011. aug. 9. 19:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem amúgy nem mondtak rám ilyet csak manapság sokan ilyen hülyék h már ennyiből elítélnek!Olvastam olyanról h valaki szerint a csőfarmer az!
2011. aug. 9. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Azért, mert most vagy a lábad, vagy a melled teszed ki..., az úgy szexi, de ha mindkettőt, az már kurv@s...

Ez éppen olyan, hogy pl normális nő sminkeléskor is vagy a szemét hangsúlyozza ki inkább, vagy a száját, de ha mindkettőt, az már elég hivalkodó és ízléstelen...

2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
K.u.rvás a fenét pont úgy áll jól a farmershorthoz a rövidujjúak közül csak egy-kettő ami jól áll egyébként meg azt hordom ami tetszik ha valaki szerint meg még a szemfesték és a szem kihangsulyozása együtt is ku.rvás akkor attól nemtom mit várok!(Egyébként meg aki emiatt elítél embereket annak nincs sok esze.17 vagyok de pasim sem volt R.ohadt nagy k.urva vagyok mondhtatom)A zárójeleset nem a válaszadókra értettem!
2011. aug. 9. 19:39
 8/15 napietus ***** válasza:
100%
vagy a száj, vagy a szem a hangsúlyos, ez tleg így ízléses. ugyanez a lábbal és a dekoltázzsal. én nem mondom, hogy krvás, de ízléstelen.
2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:
100%
ízléstelen a kettő együtt, úgy értettem.
2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nos hát néha én is csak a szemem festem ki ez érthető de hahó a farmershorthoz az olyan nyári felsők állnak jól ami nemnem ér alá és egy olyan ami pántujjú nagyon picit van benne kivágás az áll hozzá jól pont az az izléstelen ha hosszabb rövidujjút veszünk hozzá meg túl kivágott a felső szerintem ti el sem tudjátok képzelni milyen felsőre értettem!
2011. aug. 9. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!