Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? . Nem szerelmes belém

Figyelt kérdés
Most lesz 3 hónapja h kapcsolatban vagyok.Mindig nagyon szerelmes voltam belé,viszont éreztem h ő nem az.Tegnap rákérdeztem h -szerelmes vagy belém? és 1 perc szünet után mondta h igen..Mondtam h tudom h nem...És nekiállt magyarázkodni h egy ember 1-2x hha szerelmes életébe és hogy szeret,csak nem szerelmes,meg h milyen jól megvagyunk...nem értem h miért nem szerelmes belém,amikor bármit megteszek érte,soha nem szólok semmi rosszat még hha olyan dolog is van(pl. elnézem a büfögéseit és hasonlókat h rendetlen meg kijelentette hha bulizni megy és történik vmi az nem megcsalás,mert nem érzelmi alapon megy(hha szeretek vkit nem csalom meg,nem?)...közben a volt párommal is kommunikálunk és 2x találkoztam vele és ő annyira másképp áll hozzám...látom rajta h szerelmes belém..még mindig.csak ugye neki is van most barátnője...
2011. aug. 10. 07:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Princess:


Nem írtad,hogy hány évesek vagytok, így nem tudom azt mondani, hogy nem érett erre a kapcsolatra, de simán megtörténhet, hogy csak fizikai vonzalmat érez. A fiúk egyébként is nagyon ritka, ha igazán szerelmesek. Am. meg mi az, hogy kijelentette,hogy "ha történik a buliban vmi" az nem megcsalás....tehát nyíltan megcsal és te nézed tétlenül. (ne mondd h nem mert nem tudhatod és ez tapasztalat) szerintem keress valaki mást! Meg sem érdemel téged ez a fiú!

2011. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
31 éves..
2011. aug. 10. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól, h valaki nem úgy szeret, ahogy te szeretnéd, az nem azt jelenti, h nem szeret szíve minden rezdülésével! Minden ember máshogyan szeret/szerelmes, ki szenvedélyesen, ki nem.


29/F

2011. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én lelépnék amíg nem késő. 3 hónap nem sok idő, de eltelik egy, két, három év és ráébred, hogy soha semmit se érzed irántad ( ami persze nem igaz, de így fog érezni ) és akkor ő lépik le. Te meg maradsz egyedül és elpazaroltál pár évet az életedből.


Ha egy pasi szerelmes akkor legbelül olyan, mint egy pincsi kutya, mindent megtenne a kedveséért, de ha nem az, akkor az egész kapcsolat unalmas számára.

2011. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!