Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok . Mit tennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok . Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálom felvázolni a helyzetet.

17 éve vagyok a férjemmel. 2 gyermekünk van. 13 és 7 éves fiúk.

A kapcsolatom a férjemmel kb 2 éve eléggé megomlott . Próbáltam helyrehozni, de valahogy sajnos nem vagyunk egy hullámhosszon.Hónapok óta nincs testi kapcsolat közöttünk. Elbeszélünk egymás mellett.

A férjem sokat dolgozik, én szintén. Ő biztonsági őr, én könyvelő vagyok. A gyerekekkel legtöbbször én foglalkozom, férjem beosztása miatt, én vagyok itthon többet, én hordom a kicsit ovodába, ha betegek én viszem orvoshoz, szinte mindent én csinálok, ha próbléma van, a férjem annyit mond : oldd meg.

Tavaly év végén férjem bemutatott egy barátjának, aki, azt kérte, hogy szeretne a gyerekek keresztapja lenni. Mivel férjem barátja volt, és megtisztelő volt ez a kérés , pár hónapos is meretség után igent mondtunk rá. A családban nincs olyan személy sajnos, aki ezt elvállalta volna illetve kiérdemelte volna.

Januártól egyre többet járt hozzánk, és észrevettük,hogy vonzódunk egymáshoz. Beszéltünk is erről ,hogy ez kölcsönös, de ő addig semmiben nem gondolkodik, amíg nekem férjem van. Beleszerettem, de ez plátói szerelem mindkét részről. Kölcsönös, ami abból áll, hogy szinte minden szabadidőnket együtt töltjük, a gyerekekkel természetesen, neki is van egy kislánya, akit az én gyermekeim imádnak. A fiúkkal sokkal többet törődik, mint a saját apjuk. Családcentikus, viszont kissé lobbanékon természet. Beleszerettem.

Férjem nem tud a gyerekekkel bánni, nem hallgatnak rá, mert nem következetes. Keresztapa sokkal szigorúbb , de a fiúknak ez kell.

Mit tennétek a helyemben? Feladjam a házasságom, legyek boldog, vagy maradjak a társas magányban? Vagy maradjon meg plátói szerelemnek? Meddig mehet ez így?


2010. máj. 24. 18:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
szerintem az lesz a vége, hogy sem a férjeddel, sem a "3. személlyel" nem fogsz összejönni, ez a tapasztalat.
2010. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
28%
22 éves vagyok,szereted a fiatal fiúkat?
2010. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

férjed barátja? szép kis barát...

Nincs jó megoldás, ha nem jó már a házasságod akkor először is váljatok el.

2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Próbáltad már helyrehozni a házasságodat? Ha igen és nem sikerült, akkor szerintem válj el, mindkettőtöknek jobb lesz, még találhattok mást, akivel boldogan élhettek. A keresztapuhoz sok sikert, remélem vele már jó lesz.
2010. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kedves válazsoló: Miből gondolod ezt?Érdekelne a véleményed.
2010. máj. 24. 18:48
 6/32 A kérdező kommentje:
A házasságom sajnos évek óta nem jó.
2010. máj. 24. 18:50
 7/32 A kérdező kommentje:

Próbáltuk helyrehozni a házasságunkat, de nem ment. Még jobban eltávolodtunk egymástól. Évek óta társas magányban élek, férjemmel nem tudtunk igazán beszélgetni.

A fiúk keresztapja viszont nagyon jó lelki társ egyben, és foglalkozik a fiúkkal is.

2010. máj. 24. 18:53
 8/32 anonim ***** válasza:
Én szerintem válnék. De ne a mi véleményünkre alapozz, hisz húsz sorból nem láthatjuk jól a helyzetet. Neked csak egy életed van, még 30-40 évet akarsz úgy leélni, mint ezt a kettőt? Nem beszélve arról, hogy most még a gyerekek jelentenek közöttetek valamilyen kapcsolatot kb. 5-10 évig, de ha már most sem működik, akkor mi lesz, ha ketten maradtok? 50 évesen nem könnyű párt találni ..
2010. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Én Bak vagyok, a férjem Ikrek, a kersztapa Rák.
2010. máj. 24. 18:56
 10/32 A kérdező kommentje:

Én 37 éves vagyok, férjem 35 éves a kersztapa 33 éves.

Szeretnék végre boldog lenni igazán.

2010. máj. 24. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!