Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Volt már veletek ilyen? Belevágnátok egybe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:34
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
köszi :) én 16 vagyok ő 20, az baj? engem nem zavar, őt sem, csak a szüleim nem örülnének neki... hogy bírod, ha egyik hétvége kimarad? vagyis nem értek rá talizni és akkor 2 hétig nem látod? :)
2011. aug. 11. 11:41
 12/26 anonim válasza:
én 1 év után kerültem ilyen helyzetbe. Kimentem Ausztriába fél évre. Nagyon nehéz volt, telefonálni 2 hetente kb egyszer tudtunk, mert nagyon drága volt, az interneten pedig nem tudtam naponta használni, az se volt biztos, hogy ő ráér, otthon van, amikor én gépközelbe kerültem. Aztán hazajöttem, és most sokkal erősebb a kapcsolatunk, értékelünk minden kis időt:D És ami a legfontosabb, hogy tudom mennyire szeret, mert kibírta ezt a fél évet:D
2011. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
100%
A kor az ne zavarjon, ha tényleg komolyan gondoljátok. Ebben a fiúnak kell lenni a leghatározottabbnak. Ha kimarad egy hétvége, igaz nehéz, de a vágy és az érzések sokkal mélyebbek lesznek, sokkal erősebbek, ez által sokkal értékesebb szebb lesz az a találkozás, ami az után jön. Bennem sokkal jobban megmaradnak azok a pillanatok.Mert akkor mutatkozik meg, hogy mit érez/érzel igazán.
2011. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:

08.12. 12:38 teljesen egyetértek.

amúgy nekem is volt már távkapcsolatom, csak 80km volt, én utaztam mindig, de a lányt kevésszer engedték a szülei, hogy találkozzunk (ő akkor volt 15)

egyébként ki lehet bírni 2-3 hetet, hogy nem látod (nekem a legtöbb igaz 1 hónap volt).

08-10 11:46 idézném: "lesz saját élete, ami nem egyezik a megcsalással." <- ez így igaz, mert nem várhatod el tőle, hogy amikor nincs melletted, akkor csak otthon üljön, és ne barátkozzon senkivel.

Tehát, én is azt javaslom, hogy próbáljátok meg, ha kitartóak és türelmesek vagytok, akkor fog működni!

2011. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
Nekem ez az 1. távkapcsolatom, ma vagyunk 3hónaposak. Nem hosszú idő, de eddig minden oké. Nem tudunk minden héten találkozni, de tényleg igaz, hogy sokkal jobban értékelitek az együtt eltöltött időt, mintha minden nap látnátok egymást. Mi nagyon szeretjük egymást, és kölcsönösen megbízunk a másikban, tehát nincsenek féltékenységi rohamok, aminek nagyon örülök. Az én véleményem az, hogy ha szeretitek egymást, akkor érdemes megpróbálni!:) 20/F
2011. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Synesztro ***** válasza:
100%
24/F Nekem volt 1 és azt tudom elmondani nagyon kevés esetben éri meg de én nem bántam meg!Azt előre bocsájtom, ha nincs feltétlen hűség/bizalom a másik felé meg se próbáld!úgy nem lesz értelme!Illetve azt is tudnod kell hogy bármi is az oka a nagy távolságnak előbb útóbb vagy áthidaljátok vhogy, vagy tönkreteszi az életek és vmelyikőtök ki fog lépni a kapcsolatból!Én így jártam!1 végtelenül gyönyörű hűséges értelmes lányt találtam aki 130kmre volt tőlem és csak 7ente 2 7ente talizhattunk!2évig működött, aztán megkért hogy legyünk barátok mert szeret de neki mostmár több kell, amit én még nem tudtam megadni neki!Beláttam bár fájón hogy igaza van!Elmondta hogy tettszene neki valaki, de sosem csalna meg!beszélgetett rengeteget 1 sráccal aki ott lakott nem messze, és úgy érzi vele boldog lehetne!Mivel az Ő boldogságát néztem elengedtem!Akkor iszonyúan fájt ma már barátok vagyunk és sosem kezdenénk újra!De nekem megérte!Ha neked is megéri vágj bele, és ne bánj meg semmit!A tapasztalat akkor sem árt ha rosszul sül el, és ki tudja?Lehet életed párját találod meg benne!:)
2011. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de mi nem bírtuk...de remélem neked nagyobb szerencséd lesz :)
2011. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Szerintem ne:(
2011. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Szia!

Nem leszek semmi rossznak az elrontója,de elmondom a saját tapasztalatomat.

7 évig együtt voltunk barátommal,ami távkapcsolat volt. Ebből fél évet töltöttünk együtt kinn Angliában.

Úgy tűnt minden szép és jó.Az elején még próbáltunk 2 hetente találkozni,mivel hetente nem tudtunk(drága volt a jegy,ami azóta még fentebb ment..[120km]. Akkor még ment is ez a két hetezés.. Aztán idővel visszacsökkent 3hétre,sőt mikor bejött neki munkája én meg suliba voltam,akkor igencsak volt egy hónap is mikor kimaradt.

Úgy éreztem őt szeretem. Aztán jött a besokallás részemről,hogy nem bírom.Szakítottam.Találkoztam mással aki 15km-re lakik tőlem és boldogabb vagyok mint valaha. 3hete járunk csak,de ezek az eltöltött pillanatok olyan érzést nyújtanak,mint mikor volt barátommal 3/4 évig együtt voltam és találkoztunk. Sokkal nyugodtabb így minden:) Ha szeretnél vele lenni,akkor hajrá,de ne minden áron. Mindig figyelj oda,hogy boldog legyél!:) Sok sikert!

2011. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem embernek való találmány! Pláne hosszú távon káros, egyszer csak azt veszed észre, hogy valamelyikőtök kioldalog a kapcsolatból.
2011. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!