Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Volt már veletek ilyen? Belevágnátok egybe?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, úgy döntöttem, hogy belevágok, csak egyszer élünk ;)
2011. aug. 16. 19:00
 22/26 Miyu97 válasza:
távkapcsolat? soha... párszor volt olyan h szerettem olyat aki messzebb volt, de sose jött össze semmi. nekem már úgymond csak "hús-vér" pasi kell, aki közel lakik... de am írtad hogy 100-120 km még nem olyan sok.. azt még be lehet vállalni..
2011. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Ádika001 válasza:

Ismerek olyat akinél működik hogy, hónapokig nem is látják egymást csak telefonon meg interneten tartják a kapcsolatukat. De sajnos az én tapasztalatom hogy, elhidegülnek egy idő után. Én csak hét végén találkozom a b.nőmmel. Ez is elég gáz. Megtudja betegíteni a kapcsolatot.

Jó próbája hogy, kiderüljön mennyire szeretitek egymást.

2011. aug. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
nekem az első kapcsolatom folyik most, és távkapcsolat. amúgy nem mentem volna bele, de másfél évig ott lakott az utcánkban, és amikor elköltöztek, akkkor kérdezte meg, és pár hét múlva belementem. bár szerintem mindgyárt vége... ne próbáljátok ki, borzasztó!!!
2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint egy éve tart a kapcsolatom. Kicsit több, mint 60 km távolság van közöttünk. Igaz nem sok de nem is kevés. Eleinte nagyon nehéz volt. Minden egyes percben hiányzott meg minden. De amikor láttam, akkor kb 3 napig kitartott, hogy de jó volt az a nap. De amiota beszélünk msn en telon (eddig nem volt gépem) azota jobb, de csak egy kicsit.
2011. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nekünk eddig jól működik:)
2011. szept. 1. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!