Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a skorpió pasik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a skorpió pasik? Valaki látott már NAGYON, elvakultan szerelmes példányt belőle? (szóval, hogy van-e esély arra, hogy totál elcsvarjam a fejét. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 15:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Figyu, akibe 5 éve szerelmes a skorpió pasija! az a latt a 2 év alatt amíg még az előző pasiddal voltál, addig történt már köztetek valami? vagy csak udvarolgatott?
2011. aug. 11. 10:25
 12/14 A kérdező kommentje:
A legelső kommentelőtől szeretném megkérdezni, hogy hány éves? és mit ért az alatt, hogy érzelgős.....egyszerrre több lányba képes lennél szerelmes lenni?(érzelgős skorpió fiú) :)
2011. aug. 11. 12:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok, akinek a skorpió jegyű és aszcendesű barátja van. Én is vízöntő vagyok :P Arra készülj fel h kemény lesz :D A hóbortjait vagy megtanulod kezelni vagy nem :S Nekem sem ment könnyen de szeretem és ez azért nagyban hozzájárult a sikerhez :)
2011. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj de jó, micoda mázli! :) Köszönöm , h írtál.....

És régóta vagytok együtt? hogy indult az elején? mert nekünk nagyon nyögvenyelősen megy. És mika legnagyobb nehézségek vele, ill. mik a legfőbb jellemzői? úgy értem , mit szeret, hogyan lehet meghódítan? köszi a válaszod előre is!

2011. aug. 11. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!