Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik ő. Nem vall a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik ő. Nem vall a férfiakra, hogy sírjanak a hiányérzettől, de ki jött belőlem. Éreztetek már így, sírtatok a párotok hiányában? Leginkább férfiak válaszát várom, mert szerintem férfiak nem gyengülnek el ennyire (vagy nem mutatják).

Figyelt kérdés

4Éve vagyok vele együtt, nagyon szeretjük egymást.Nem találkoztunk majdnem egy hete.Hiányzik a hangja, érintése,hogy lássam őt.

Zárójelben megjegyzem, nem vagyok már fiatal fiú.


2009. ápr. 11. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
És amit ti most itt leírtok, azt komolyan is gondoljátok, vagy csak egy nagy szentimentális duma az egész?
2009. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Én nem értem... vki arra utazik, h bizonyos válaszolók válaszait lehúzza? :O Egyedül az enyém nem 100 %-os, pedig sztem épp h a kérdésre válaszoltam, és még példát is hoztam. Feneseérti.
2009. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt már ilyen.

Meg jártam már úgy is hogy 3 napig együtt voltam álandóan a barátnömmel mert itt volt nálunk, és utánna 1 hétig nem találkoztunk és mikor megint találkoztunk átöleltem erre kicsordult a könnyem. F/18

2009. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
22:26-osnak: az enyém tuti nem szentimentális duma, mert mint említettem, egyáltalán nem vagyok érzelmes fajta, sőt. Viszont azt gondolom, hogy a sírás nem a nők privilégiuma. Persze nem azt mondom, hogy egy pasi is bőgje végig a Titanicot, meg mittomén, de azért a Kedvese csak hiányozhat neki, nem?
2009. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is korodbeli, mégis szokott néha sírni. Azért is sírt már, mert külföldön voltam, és alig tudtunk beszélni, hiányoztunk egymásnak. Nem tartottam cikinek, csak majd megszakadt érte a szívem.
2009. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsi en is no vagyok, de ezt nem hagyhattam ki, mert nagyon kedves amit leirtal.

Ritka az ilyen ferfi az biztos.

Nem baj ha sirsz, attol megnyugszik a lelek, en is lattam mar a paromat sirni es nagyon meghato volt, igenis szabad elerzekenyulni a ferfinak is. Nagyon szeretheted a holgyet.

Amit szerettem volna leirni:

1 honapra Ausztraliaba utazom csaladommal,es a parom egyedul lesz 1 honapig, mar most nagyon fel, hogy mi lesz vele 1 honapig, de van skype, telefon, email is a vilagon, tudom nem ugyanaz mint amikor megerintheted kedvesedet, de azt hiszem mindketten ki fogjuk birni mert szeretjuk egymast es bizunk egymasban.

Tenyleg kerd meg a kezet, csatlakozva az elottem szolohoz!

sok boldogsagot!

2009. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia. De ismerős.... Én is voltam már úgy, hogy annyira hiányzott a barátnőm, hogy elsírtam magam. Nem is egyszer volt ilyen. Egyszer kórházba került, agydaganat gyanújával, én meg annyira aggódtam érte, hogy sírtam, persze nem előtte. Utána bevallottam neki és nagyon jól esett neki, hogy ennyire aggódtam érte, szóval ne szégyelld!:) Mint ahogy már írták előttem: a férfiak is sírhatnak, nem kell mindíg keménynek lenni! Sok boldogságot! Üdv: Gyuszi
2010. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!