Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a barátom nálam aludhasson?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és lassan egy hónapja járunk a barátommal, és a szüleim nem engedik meg, hogy nálunk aludjon a barátom, szerintem elég gáz, hogy ennyi idős vagyok, és nem aludhatunk együtt. Amikor átmegyek hozzá akkor se mondhatom meg, hogy odamegyek, hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy megoldjuk a problémát?:S Mert nagyon szeretnénk. :S
2011. aug. 10. 20:14
1 2 3
 11/29 x) ***** válasza:
87%
Mr.iglo válaszával nem értek egyet mert ha véletlenül a szüleid rájönnek soha többet nem engednek el így sehova. Inkább mutasd meg nekik hogy megbízhatnak benned (amit én is kétlek de azért próbálkozz)
2011. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen idősen aldutam először barátomnál, de előtte fél évig együtt voltunk, aztán még 2ig. Érdemes várni, nem csoda, hogy nem engedik. Lehet te csak alvásra gondolsz, de féltenek és nem biztos, hogy alaptalanul. 21L
2011. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a múltban te viselkedtél úgy hogy ne bízzanak benned annyira... ezt akkor kellett volna átgondolni és pl 14 éves koromra ott tartottam hogy azt tettem amihez kedvem volt pl. ha aludni akarok akkor azt, ha épp el akartam menni focizni akkor azt, az a lényeg hogy tudták úgyse csinálok semmi hülyeséget...
2011. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 18 vagyok és nekem sem engedik, hogy a páromnál aludjak, pedig most hétvégén lesz egy éve, hogy együtt vagyunk... :/

A türelem rózsát terem!

2011. aug. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

azannya!

lassan egy hónapja jártok már és azok a vaskalapos szüleid nem engedik??

máglyára velük!

2011. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
42%
le vagy maradva még a szexen sem vagytok túl?
2011. aug. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
17%

Hát úristen..

Nekem elég idős szüleim vannak és szigorúak is. 15 évesen összejöttem egy 20 éves fiúval, akivel nagyon szerettük egymást, bemutattam apáéknak is, kb. 2 hónap múlva már nálam aludt vagy én nála. Igaz, az én szüleim is nehezen mentek bele a dologba, de tudták h megbízhatnak bennem és sokkal jobban érezték magukat, ha például szombat este volt egy közös filmezés, aztán barátom itt aludt. Sokkal jobbnak látták, mintha egy discoban vagy akárhol máshol lettünk volna..

tehát véleményem szerint nem olyan megbotránkoztató azért egy ilyen kérdés.. de mind1.

2011. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem 2 évig voltunk együtt:)
2011. aug. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

16évesen 1 hónap után rá akarod őket venni?

15vagyok, de még 10hónap után sem aludtam ott nála, és szerintem még 1 darabig nemis fogják engedni, mondjuk szerintem teljesen igazuk van de mindegy...

2011. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy korai még???Ez még nagyon friss kapcsolat.Ne várd el, hogy a szüleid megengedjék, hogy 1 hónap után már is összebújj a barátoddal, még ha csak aludnátok akkor is(habár nem hiszem, hogy csak aludnátok).

A szüleid okkal féltenek. Én azt tanácsolom, hogy az ott alvással várjatok még Hadd komolyodjon a kapcsolat,akkor szerintem meg fogják engedni. Mélyüljön el és tényleg csak azzal feküdj le, akit tényleg szeretsz és aki viszont is szeret.

2011. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!