Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg engednétek a 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg engednétek a 17 éves fiatoknak, hogy a barátnője nála aludjon?

Figyelt kérdés
A lány 15 éves a szülei megengedik.De a fiú 17 éves és ők nem engedik meg.Szerintetek miért nem? És ti meg engednétek-e vagy sem? Ha igen akkor miért? És ha nem akkor miért nem?
2011. aug. 10. 22:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17/L vagyok, barátom 19/F, több, mint másfél éve vagyunk együtt, tudják, hogy volt a maci a málnásban, fogamzásgátlót szedek, mégsem engedik az ottalvást, mert "ameddig nem vaguynk házasok, addig ki se próbáljuk, hogy az milyen". ez eddig oké, de nyaralni elmehetünk együtt, háromnapos ottalvós esküvőre is együtt mentünk, stb :D nekem kicsit logikátlan, de ez van.
2011. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan vagy... azért nem engedik, tudni kéne viselkedni talán és lehet megbíznának benned.
2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Utolsó:Igen a fiú aludhat a lánynál ezt megengedik

Utolsó előtti: A szülők már tudják hogy volt már szeretkezés

2011. aug. 10. 22:38
 14/26 A kérdező kommentje:
Az utlosó/ utolsó előttit még az első oldalra írtam :D ÉS még azt elfelejtettem leírni hogy most lesz majd 5 hónapos a kapcsolat 23.-án
2011. aug. 10. 22:39
 15/26 A kérdező kommentje:
22:37-es ebben van valami a viselkedés témában :D De nem cigizek,nem iszok +semmi csak mikor lefárasztanak a szülők akkor bunkó vagyok velük + flegma de csak ritkán és nem nagyon.
2011. aug. 10. 22:40
 16/26 anonim ***** válasza:
szerintem ez így értelmetlen. hisz ha egyik elmegy a másikhoz, csak úgy napközben, akkor is bármikor szexelhetnek. inkább több értelme lenne leülni és elbeszélgetni a fiúval és a lánnyal is, hogy tisztában legyenek a dolgokkal, és akkor felesleges a tiltás. tudom hogy most nem ez a szitu, mert volt szex is meg ott a foggátló. de manapság már nem nehéz lefeküdni valakivel :)
2011. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

5 hónaposak vagytok? Mit vártok? -.-

Ha nem lennél flegma meg bunkó lehet megengednék...

Ha nekem,ha nem engednék meg,akkor direkt jobban viselkednék stb.,hogy a legközelebbi alkalomkor hátha megengednék...

15 éves lánynak,5 hónap után,jó,hogy nem...

Féltik stb.

1 éjszaka alatt csak többször csinálod,mint 1 nap alatt,úgy gondolom...

Megértem őket...

2011. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

5 hónap? Várj még szerintem 1-2 hónapot, akkor már talán belemennek. Engem is anno anya csak félév után engedett a barátomnál éjszakázni, akkor is szájhúzva. :D

19L

2011. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én ugyan csak egy 16 éves lány vagyok, de a szüleim természetéből indulok ki.


Meg engedném, de a lelkére kötném, hogy semmi ostobaságot ne műveljen. Ha lefekszenek egymással, hát tegyék, de védekezzenek!

2011. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
anno nekünk is ez volt, h a barátomnál nem aludhattunk együtt, nekünk is jött ez a "nem vagyunk még házasok" duma, h túl korai, meg ugyse leszünk örökké együtt blablabla. ennek 3 éve:D türelem:D majd megszokják h anyuci kicsi fia is felnő egyszer :D
2011. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!