Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam itt néhány hozzászólást az exekről. Nekem az lenne a kérdésem, hogy, ha a párod eltitkolná, hogy hívogatja az exe, de te rájönnél, akkor mit éreznél. A hozzászólások nagy részében azt olvasom, ha a párod őszinte az exével kapcsolatban, akkor már biztos nincs köztük semmi. De mivan, ha mégse őszinte ezzel kapcsolatban. Ugye, ettől még nincs baj?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, tehát, hogy ti hívtátok-e már fel a volt párotokat és eltitkoltátok-e a mostani előtt, vagy a ti párotokat hívta fel az exe és ő elmondta-e, stb. :)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. aug. 11. 11:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
azért mert ha más dolgaitok is vannak, akkor sztem inkabb szakits vele....
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem dolgaINK, csak dolgai... Mindössze annyi hibám van, hogy még nem tudtam kimondani a végső szót (vagyis egyszer már kimondtam..) és mert szeretem, bármilyen hihetetlen is, visszafogadtam, mert én naív azt hittem tud változni.

Egyik kérdésemnél lehurrogtak, hogy bizalmatlan vagyok, egy az, hogy van rá okom, de a másik, hogy nem ez nem igaz, mert ha bizalmatlan lennék, nem bíztam volna abban sem hogy változik a helyzet és megjavul.

2011. aug. 11. 19:17
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
12:03 vagyok...nem is az volt kiírva,hogy kapcsolatban,hanem hogy jegyesek vagyunk(mert,hát elvagyok jegyezve :) ) Vannak gyógyegér exek az egyszer biztos. :)))
2011. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Az a baj,hogy ha már hazudott,akkor nem nagyon fogsz tudni megbízni benne.Én sem tudtam aludni,amikor felbukkantak.Mondjuk annyiban nyugodtabb voltam,hogy tudtam már mielőtt felbukkantak,hogy mind a két csaj elég csúnyán kihasználta a páromat,így semmi kedves emléke nincs róluk.

De azért akkor is...az ex legyen elfelejtve....baromi bosszantó tényleg...

2011. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

A jegyese???? Hát na az aztán tényleg felháborító, hogy úgy írt. Komolyan szánalmasak, hogy nem tudják megérteni egyes emberek, hogy vége és kész. Az ex, az ex.

Az én páromnak sincs róla kedves emléke, a lány többször is megcsalta 4 fiúval (legalábbis ennyiről tud a barátom), drogozott, nem engedte sehova, stb. stb... És nézd meg mégis hazudik a kedvéért..Én ezt nem értem. Elismerem, hogy hisztis vagyok néha (bár, a hazugságok után kinél ne lenne tele a bili?), de soha nem hazudtam neki, nem csalnám meg, szeretem imádom, mindent megadnék/megadtam neki és tessék!

Volt olyan is, hogy az az idióta lány írt nekem levelet, hogy ő jobb nálam, meg ilyenek :D És semmit, az ég világon semmit nem csinált a párom. Nem hívta fel, hogy te, akadj le a barátnőmről, vagy valami! Á, semmi! Ez az, ami nagyon rosszul esett és nem is tudom elfelejteni neki.

De hát majd csak lesz valahogy. Csak nem akarom, hogy tönkremenjek miatta. Tudom, hogy valaki sokkal jobban megérdemelné, hogy szeressem.

Írhattok még nyugodtan tapasztalatokat, kivel történt már ilyen!

És köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)

2011. aug. 12. 12:37
 26/30 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott.. :S
2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is az lesz a legjobb!
2011. aug. 12. 18:32
 28/30 anonim ***** válasza:
23:07-es vagyok.... úgy látszik a párodnak nem a jóra van szüksége,hanem a rosszra...ha ez kell neki,add meg,te meg úgyis találsz egy olyan pasit,aki nem fog átverni,és megérdemli,hogy szeresd!
2011. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem így is lesz! :)
2011. aug. 14. 20:23
 30/30 A kérdező kommentje:
Na, végülis kidobtam, mint macskát sz@rni, mert megtudtam, hogy megcsalt. :) Szóval most ez van...
2011. aug. 16. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!