Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalata van már valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalata van már valakinek ilyen téren?

Figyelt kérdés

Jártam egy csajjal kb. 3-4 hónapja, nem volt igazi járás inkább csak flört találkoztunk párszor és annyi volt. Azt mondta akkor, hogy engem sosem fog elfelejteni. A barátnője mondta, hogy szokott rólam beszélni a mai napig! Viszont volt már neki azóta barátja mióta mi nem találkoztunk. Az a helyzet ő 14 éves én meg 18 már és nekem komolyabb szándékaim lettek volna nem lehet, hogy emiatt fogta magát vissza és nem találkozott velem többet mert már még nem akarja magát elkötelezni? Reálisan látom? Én igazán szerelmes voltam belé olyan aranyos volt meg minden és úgy gondoltam vele maradok végleg!


Amúgy mennyi az esélye annak, hogy még felkeres valamikor? Történt már valakivel ilyesmi?


2009. jún. 21. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kedvesnek és aranyosnak talál és ha kedvel akkor biztos akarna veled talizni is.

És hogy volt barátja az azt jelenti hogy igenis kész van ő egy kapcsolatra.

Lehet hogy többet kéne taliztnotok dumálnotok mond neki hogy kedveled, szivesen járnál vele stb.

Szerintem ha igy elmondod neki hamar reagál rá és meg tudod h komolyan gondolja vagy csak viccel veled.

2009. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
a régi nóta megint...mi a francot vársz egy 14 évestől?:)gyerek az még, agyilag főleg
2009. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!