Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B.angel kérdése:

Kinek, mi a tapasztalata e téren?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam itt néhány hozzászólást az exekről. Nekem az lenne a kérdésem, hogy, ha a párod eltitkolná, hogy hívogatja az exe, de te rájönnél, akkor mit éreznél. A hozzászólások nagy részében azt olvasom, ha a párod őszinte az exével kapcsolatban, akkor már biztos nincs köztük semmi. De mivan, ha mégse őszinte ezzel kapcsolatban. Ugye, ettől még nincs baj?

Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok, tehát, hogy ti hívtátok-e már fel a volt párotokat és eltitkoltátok-e a mostani előtt, vagy a ti párotokat hívta fel az exe és ő elmondta-e, stb. :)

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. aug. 11. 11:47
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Akkor a mostani pasi normális! Helyes! :)

Egyik ex..mi közöd van hozzá???? Hát ezen így lesokkoltam! De hát már mindegy, mert nem véletlenül az exed. A másik meg, a megkérdezésed nélkül csak úgy odavitte a volt barátnőjét? Hát ez valami...eszméletlen gáz!

2011. aug. 11. 12:16
 12/30 anonim ***** válasza:
nem is h a megkérdezésem nélkül, hanem amikor rákérdeztem akkor is csak annyit mondott, h mindjart jön.. áááá.. kiakadtam.. dehat igen, már az exem.. ami még érdekes, h ezek nem évek mulva, hanem 4-5 hónap után bukkantak föl..
2011. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

igen nálunk is így van!

Azóta nem bírok rendesen aludni, ez nem vicc! Minden szavába kételkedek, hogy most akkor vajon tényleg igaz, amit mond. Tudom, ez nem jó, mert ha nincs bizalom, akkor vége a kapcsolatnak, de nehezebb otthagyni, mint gondoltam! =(

Ez nemrég történt: Felhívta a csaj, persze ezt is letagadta, hogy jönne pár holmijáért... Ez volt durván egy hónapja. Azóta nem jelentkezett, mi meg ugye szakítottunk a párommal a hazugságai miatt. Nem értem miért 7 hónap után jön rá az a lány is, hogy kell a cucca és miért nem jön akkor érte, ha olyan baromi fontos volt.

Aztán barátom kapott egy telefont: mondván költöztetnie kéne. Csakhogy, akihez ment volna, történetesen az exének az egyik legjobb barátnője. És érdekes, hogy 3 héttel a telefonhívás után. Persze lehet, ezt már csak bemagyarázom, de ezek után ki nem?

2011. aug. 11. 12:25
 14/30 anonim ***** válasza:
hmm.. akkor gondolod h beszéltek? vagy mi?
2011. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ezt hogy érted? mármint ők beszélnek-e egymással még? Mert arra a válasz igen!

De ha nem így értetted, akkor hogy?

2011. aug. 11. 12:31
 16/30 anonim ***** válasza:
ugy értem, h h lett megbeszélve ez a költöztetés?? miért kell a pasidnak az ő exének a barátnőjét költöztetni?
2011. aug. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
elvileg ismerik egymást! De amikor megkérdeztem, hogy honnan, akkor hát az ő munkahelyéhez közel van egy hely, ahol az apja dolgozik ennek a csajszinak, aztán meg már valami 40 éves palija lett és nem is az apja. Hát nem tudom, esküszöm. Mondom, hogy már nem hiszek neki! Ezek után nehéz elhinni, hogy nem beszéltek meg oda egy találkozót. Meg hogy egyáltalán költözött-e ez a barátnő vagy sem. Teljes katyvasz az egész. Tudom, hogy a helyes dolog a szakítás lenne, de hát... nagyon nem megy.
2011. aug. 11. 12:35
 18/30 anonim ***** válasza:
más gondjaitok is vannak?
2011. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
igen! de ezt miért kérdezed?
2011. aug. 11. 12:39
 20/30 jekyll-fan ***** válasza:

én az exemmel facebook-on szoktam beszélgetni mostanában, miközben már van azóta új pasim, de exemmel csak úgy beszélek, mint az egyik legeslegjobb barátommal, mert valahogy tényleg az... (azelőtti exem pedig már a járásunk előtt is az egyik legjobb barátom volt, utána pedig csak mégjobban az lett) :-)

15/L

2011. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!