Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi bajom van? Veletek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátnőmmel és most tökre kivagyok akadva. Hogyan tudnék túllépni rajta? Az egészben az volt a legrosszabb hogy csak másfél hónapig tartott, de olyan volt mintha 5 év lett volna belesűrítve. Mindennap órákat beszéltünk, de kb olyan mennyiségben hogyha kiadnánk könyvben, vastagabb lenne mint a Háború és Béke. És a fizikai része is jó volt ha értitek mire gondolok ;)

Szinte már az első találkozástól számítva jártunk, mert mindketten tudtuk hogy bejövünk egymásnak, aztán kb a második héten már mondta hogy szeretlek, később pedig már olyanokkal jött, hogy milyen jó lenne örökre együtt lenni, meg az az álma hogy egyszer összeházasodjunk meg ilyesmik. Aztán úgy tűnt hogy már nem szeret annyira velem lenni lenni és rákérdeztem hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban, amire azt mondta, hogy gondolkoznia kell rajtunk, mert neki erre most nincs energiája mert sok dolga van, meg a tanulás, de viszont "szeret, meg minden" és nem tudja mit csináljon. De semmit nem változott a helyzet úgyhogy mondtam neki hogy üljünk le és beszéljük át rendesen, és akkor is ugyanezekkel a kifogásokkal jött, meg azzal hogy egy pár hétig fel kellene függeszteni ezt az egészet, hogy át tudja gondolni. Erre én azt mondtam hogy akkor inkább szakítsunk mert látom hogy ennek nincs jövője, ha már másfél hónap után ennyi szünetet akar. És szerintem tényleg csak hülye kifogás volt a részéről ez az egész mert 1-2 héttel a szakítás után már új pasija volt, tehát valószínűleg nem tanulási vágy miatt akart szünetet.

Vagy lehet, hogy rosszul döntöttem?

Ráadásul nem arról van szó, hogy túl jó csaj lenne én meg egy kocka stréber, mert minden beképzeltség nélkül mondom hogy elég jó pasinak számítok (de tényleg nem akarok beképzeltnek tűnni), ő pedig mindenki szerint legjobb esetben is átlagos, nekem viszont ő a legszebb lány.

Még sosem fájt ennyire egy szakítás pedig túl vagyok már egy páron. De az is igaz, hogy eddig mindig én szerettem ki a barátnőimből és nem fordítva. Lehet, hogy ezért nem tudom rendesen feldolgozni?

Hogy tudnék túllépni rajta?Mert ráadásul suli miatt kerülni sem nagyon tudom.

És a legszarabb az hogy nem is érdekelnek más csajok, hiába próbálok új barátnőt szerezni, mindegyikben találok valami hibát.

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Nagyon zavar már, aludni sem tudok éjszaka, egész nap red bullon élek.

Nagyon bírom a barátaim, de ők is csak olyan klisékkel jönnek, hogy: "idővel elfelejted", meg "találsz jobbat", stb., de én egyáltalán nem így érzek :S


(F/18 az ex pedig L/16)


2011. aug. 11. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Elolvastam, és azt kell mondanom, hogy az a bajod, hogy nem tudod,milyen érzés, ha kiszeretnek belőled.

"Eddig csak én szerettem ki a barátnőimből, és nem fordítva".

Hát most megtudtad, milyen ez.

Szerintem meg is érdemelted

Tudod, azok a lányok min mentek keresztül?

És belőlük miért szerettél ki?

Nem voltak elég jók neked?

Vagy más oka volt?

Ha ezeket a kérdéseket felteszed magadnak, látni fogod, hogy mi is a helyzet.

A barátnőd, ha még szeret is, akkor sem fog kezdeményezni.

Vagy elmondod neki ezt, mint amit ide leírtál, de inkább gondolkodj el magadban.

2011. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök egyetértek az elözővel, tudod ki fog itt olvasgatni!

Ja és tényleg terhes vagy!

2011. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínű, túl sokat vártál ettől a kapcsolattól...

Azt írod, hogy minden lányban találsz hibát, ha próbálsz keresgélni. Persze, mindenkiben van hiba! És tudod mit? Az exedben is van, sőt...!Csak az másfél hónap alatt nem derül ki.

Hogy jól döntöttél-e?

Nézd, friss még a dolog benned és nem vagy képes még kívülről nézni eme hamvában holt kapcsolatot. Fáj, fáj, mindenkinek fáj az ilyesmi. Képzeld, mikor tíz-tizenöt-húsz éves házasságok bomlanak fel, az hogy tud fájni! Elcsépelt közhely, de a barátaidnak igazuk van: idővel elmúlik és szerzel egy olyan barátnőt, aki tudja, mit is akar.

2011. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tartsunk össze xD (1. válaszoló vagyok :D)

A terhesség nem ciki, csak szar :)

2011. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Eloszor: ha igy alltok(baratnodnek mas pasija), akkor abba a masodik hetbe nem gondolta komolyan az h "szeretlek'"

Masodszor: Ha nem szeret, akkor tudnivalo, hogy nemakar sokat veled egyuttmaradni, ezert kitalal valamit, hogy ne legyen veled.

Harmadszor: Ha idot kert, akkor miert szakitottal vele?

Negyedszer:Ha makacs a csajszi, akkor kb. megsertodott ate szakitasodon, igy azt gondolja, ha szakitassz vele, akkor teged mar nemerdekel, hogy o mit csinal, igyhat pasizik.

Otodszor: Ha mar eezt ahibat ELKOVETTETEK akkor kezdj te is ujeletet mint o.

Mast nemtudok neked mondani, mert latszik, hogy nem a szerelmen mult, mert ha mar fizikailag is megvolt koztetek a 'jo viszony' akkor a csaj megkapta toled amit akart es ment a kovetkezore.

En pl. mar 8 honapja vagyok egyutt a baratommal, s olyat meg nem csinaltunk, persze vagyunk ra meg ilyenek, de annak is eljon a megfelelo ideje.

2011. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a normális válaszolóknak köszönöm hogy idôt szakítottatok a kérdésre :)
2011. aug. 11. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tudom mit érzel, sajnos:S Nem tudom, hogy a volt barátnöd milyen, de lehet hogy ezt te komojabban gondoltad mint Ö, vagy is biztos. Gondolj bele ha igaz lett volna amiket mondot akkor 1-2 héttel a szakítás után már új pasija volt pfffff, akkor mennyire szerethetett téged?!Ha meg szeretett volna tényleg, akkor meg, nincs neki mit gondolkozni.Megvan értve persze ha valaki kicsit néha összevan zavarodva, kell neki egy kis idö, nem lehet, hogy ez a fiú miatt mondta akivel most jár, csak nem akarta mondani neked, és a tanulásra fogta rá?! Tudom, hogy könnyü azt mondani felejtsd el, majd lesz más, meg minden, de muszáj lesz. Legyél sokat a barátaiddal, mennjél szórakozni, élvezd az életet, próbálj találni olyan dolgot amit szeretsz csinálni lefoglal, és ne gondolj rá. Hidd el jobb lesz, föleg ha van már barátja, mert igy csak magadnak csinálsz rosszat, és csak szenvedsz, megéri ez neked?!A másik meg, hidd el biztos találsz majd másik lányt, még jobbat is, és teljesen igazük van a barátaidnak.
2011. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát a történet alapján tényleg a 1,5hónapot úgy zavartátok le mint egy 5éves kapcsolatot.A csaj terelte a témát,gyorsan kiszeretett belőled és már talált magának új vadat.Jó kis kamuduma volt részéről,az hogy nem lenne rád ideje meg energiája.Felültetett a kiscsaj elég rendesen.

Lépj rajta túl,vannak nála normálisabb érettebb lányok is :D

2011. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ennél jobban nem bővithetted volna ki a kérdésed felesleges infóval egyszerre csak egy-egy sort olvastam el és már értem mit akartál irni túlbonyolítottad
2011. aug. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi bajod van? :D Szerelmes vagy...

ha még nem lenne másik barátja az exednek mondanám hogy próbálj meg vele kibékülni, de így...

egy cipőben járunk amúgy... én is falra mászok a sok közhelytől... fel a fejjel, fogadd el, blablabla. Mondani könnyű :) Szerintem lehet hogy kell neked egy kis egyedüllét mert az sem jó ha a barátok tömik a fejed a sablon dumával.

2011. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!