Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
én nagyon szeretem ezt a fiut tiszta szivemböl. de öt sok bántás érte. de tudja hogy menyire szeretem szivböl. és barátként tekint rám és kedvel.
2011. aug. 14. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, sőt szerintem úgy az igazi.
2011. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 éven keresztül igazi pasi-csaj barátok voltunk. Mindent elmondtunk a másiknak, nem volt tabu. És utána fordult a dolog. Lassan egy éve vagyunk nagyon boldogok együtt.

Sokkal jobb így mivel ismeritek egymást teljesen nem csak felszínesen. De sokan félnek attól hogy mi lesz a barátsággal? Ha már valamelyik részről felvetődött a szerelem dolog akkor ne is reménykedjetek barátságban mert már sosem lesz olyan mint volt...

2011. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz, a barátságból legtöbbször nagyon is szép kapcsolatok alakulhatnak ki, mert előtte nem úgy néztél rá mint valakire a másik nemből, hanem mint barátra akinek bármit elmondhatsz. Viszont ott a veszélye, hogy nem működik és utána elveszítesz egy jó barátot. Kockázatos, de általában megéri.
2011. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de én bele szeretem nagyon ebbe a fiuba. de öt sok bántás érte. tudja hogy szeretem nagyon de nem barátilag. viszont ö azt monta hogy ö magase tudja hogy mit akar. és barátként tekint rám és kedvel. szakad meg a szivem ezért a fiuért. mit csinájak hogy valami meg fogja öt bennem?????????
2011. aug. 14. 16:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálj, hogy valami megfogja őt benned? Semmit, mert ez nem erőltetett dolog, ezt nem a te akaratod, fogja eldönteni, hogy ha te akarod akkor minden úgy lesz, mert ez 2 emberen múlik, és ha ő csak a barátként tekint rád, akkor ezt el kell fogadnod. Lehet majd idővel lesz valami erősebb is.
2011. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem fogta meg őt semmi belőled, akkor ? Nem neked kell tenni érte, mert ezt a férfiak érzik, hogy egy lánytól többet akarnak-e vagy sem mint barátság, és ha azt mondta barátként tekint rád, akkor ő már eldöntötte. :s
2011. aug. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
adtam neki fénképet magamrol és azt monta hogy az ágyához rakta. és mikor beszéltem vele telefonon akkor ö saját magátol azt monta nekem hogy azon gondolkozik mijen lenne velem,. és ezután az az mult héten hétvégén ösze jöt egy másik lányal. ez nagyon fáj nekem mert nagyon szeretem ezt a fiut és ö ezt tudja menyire szeretem. szakad meg a szivem egésznap levagyok törve és sirok.
2011. aug. 23. 23:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom kivagy, nem ismerlek, de azt biztosan tudom, hogy te nem kellesz ennek a srácnak, az, hogy adtál neki fényképet az nem azt jelenti, hogy máris beléd fog szeretni, erre a bizonyíték az, hogy van párja, ne nyomulj rá, ne legyél harmadik egy kapcsolatban mert az nem jó. Elhiszem, hogy rossz érzés neked, de ha ő azt a másik lányt választotta akkor nem is tervezett veled kapcsolatot. Az meg, elfogadta a fényképet egy dolog, barátságból is el lehet fogadni.
2011. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de akkor tavaly miért akart járni velem meg most másfél honapja? buszon mindig hozzám szol meg oda ül hozám stb. nagyon rosz nekem szakad meg a szivem és csak sirok és sirok
2011. aug. 25. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!