Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez jó program az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó program az első évfordulónkra?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz, h a barátnőmmel pontosan egy éve elkezdtem járni és ezt a programot terveztem el, kíváncsi lennék, h mit szóltok hozzá.

Szóval arra gondoltam, h áthívom hozzám vacsorázni, a kaját egy picit nívósabb étteremből rendelném és megmondanám neki, h úgy öltözzön ki, mintha bálba mennék, mert tudom, h nagyon szeret ilyen szép csínosan és elegánsan felöltözni. Persze én is kicsípném magamat, mert tudom, h nagyon szereti, ha öltönybe vagyok :)

Természetesen romantikus gyertyafényes vacsorát tervezek, ha jó idő lesz akkor kint a teraszon, ha rossz akkor sajnos bent a szobába :P

A vacsora után arra gondoltam, h bemennénk a szobába és táncolnánk valami jó kis romantikus zenére, aztán pedig egy csodás éjszaka az ágyba :D

Szerintetek ez jó program? Van ahol változtatnátok esetleg? Segítsetek kérlek, nagyon szeretem ezt a lányt :P


Ui. mielőtt felhozná valaki az éttermet az otthon evés helyett, barátnőm azt szeretné ha csak kettesbe ünnepelnénk


2010. ápr. 2. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem akar valaki ilyet? Ez nagyon tutinak tűnik.
2010. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én imádnám...szerencsés lány
2010. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet:D Így tovább,szerencsés egy lány:)
2010. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jóóó ötlet!! :-)
2010. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök, h mindenkinek tetszik :]
2010. ápr. 2. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Irígylem a barátnődet! :)
2010. ápr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves dolog:) Imádni fogja a barátnőd.
2010. ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az a romantikus típus, de mindenképpen meghatna egy ilyen meglepetés. Sőőőt, imádnám!
2010. ápr. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!