Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennek elégnek kéne lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennek elégnek kéne lenni arra hogy kiábránduljak a csajból? (lent sorolom)

Figyelt kérdés

szinte semmi melle nincs,néha büdös a szája,minden héten berúg 1x. össze vissza smárol partykon,jó segge sincs,az arca nem csúnya de nem is szép és nincs benne semmi különös.


a vicc az h én balf.sz létemre még mindig gondolok erre a rusnyára..xd

17f


2011. aug. 16. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezek után hogy ezt tudom egy csajról csak megvetve tudnék ránézni, szánalmas az ilyen...
2011. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

"néha büdös a szája,minden héten berúg 1x. össze vissza smárol partykon"

Ezek miatt azonnal!

2011. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
:D kösz srácok
2011. aug. 16. 14:14
 4/18 anonim ***** válasza:

DEHOGYIS!


Hiszen tudod, luk luk, csak darázs ne legyen benne... :-D

2011. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen. :)
2011. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Persze! De ha ezt ezren leírják, akkor sem fogsz, mert bele vagy esve.
2011. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Büdös száj miatt főleg:D

A ribiségi hajlam miatt pedig messze kerülném.

2011. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
14:22 pár hete még úgy volt ,de már kezdem lesz.rni. olyan hülyeség ez az egészxd már jó lenne kitörölni ezt a ribancot az elmémből
2011. aug. 16. 14:28
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor töröld ha valaki semmilyen erénnyel,erkölcsi értékekkel nem bír,főleg olyanokkal ami számodra fontos,hisz így találjátok meg a közös hangot,akkor miért keresnéd értelmetlenül a társaságát?Ha nem tudsz magadnak felsorolni egy okot sem,az elég cikis:)
2011. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
igazad van.nem tudok és cinkes tudom ennek ellenére minden nap eszembe jut:S tisztában vagyok vele hogy gáz ez az egész.minthogyha a fejem nem akarná hogy elfelejtsem.ez tök béna :\
2011. aug. 16. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!