Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell mindennek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindennek ilyen bonyolultnak lennie?

Figyelt kérdés

Nagyon összetett történet , szóval próbálom lerövidíteni:)

Van egy srác nevezzük Xnek.

X pár napja mondogatta , hogy nagyon tetszem neki stb. Elmentünk egy társasággal este bulizni. Táncoltunk stb. Aztán amikor mentünk haza X megcsókolt, de én igazából nem is akartam annyira, mert hallottam dolgokat róla , hogy semelyik lányt nem veszi komolyan. De azért is mentem bele , mert annyira őszintének tűnt. Mondta , hoyg összejönne velem , de én a hallottak miatt elutasítottam. ( A baj az , hogy amiket hallottam róla azok biztos igazak. ) Lehetséges , hogy egy ilyen fiú beleszeressen valakibe ?

Jogosan érzem magamat szarul , mert nagyon nem vagyok az a lány , aki smárol mindenkivel , ő volt a 3...

Nem tudom most mi van . Mit csináljak ? Valószínűleg találkozom vele nem sokára , megint bulizni mennénk. Mit tegyek akkor , hogy kiderítsem , hogy most mi van ?


2011. máj. 8. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy vállalod a rizikót, vagy nem. Neked kell dönteni. Én nem vállalnám, de ez az én véleményem.
2011. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Empire.State.of.Mind válasza:

Elkell döntened, hogy érdemes- e vállalnod a kockázatát a hűtlenségnek és az esetleges csalódottságnak, avagy nem érdemes.


Megjegyzés: egy hűtlen típusú srácot/ férfit is lehet kezelni, nem kell egyből kezelhetetlennek gondolni az ilyen fajta fickókat, csak tudni kell a " használati útmutató "- jukat :-)

2011. máj. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!