Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg szakítanom kellene vele? Hogyan hagyjam el, ha nem tudom?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve együtt vagyok,és magam mögött tudhatok egy sor szerencsétlenül végződött kapcsolatot.

Mielőtt megismertem,2 évig egyedül voltam,és nagyon rossz volt a magány,depresszióban szenvedtem,szörnyen boldogtalan voltam.Majd megismerkedtem a párommal.Más volt mint a többiek,odafigyelt rám,törődött velem,összeköltöztünk,és amíg nem volt munkám 1 évig ő viselte gondomat.Majd egy év után kezdődtek a gondok.

Az első csak egy ártatlan pofon volt,semmi több,szilveszter volt,és a barátjaihoz akartunk menni,de én azt mondtam h én nem szívesen tölteném velük,ugyanis az egyik hajtott rám,a másik meg drogos bunkó volt.

Na erre kaptam egy pofont,és aztán felháborodtam,és még idegesebb lettem,ezért vitázni kezdtem vele,de már a szobában,hirtelen kaptam még 1et,és elkezdett folytogatni,utánna az ágyra lökött,és ráült a mellkasomra.

Utána kaptam még egy pofont,és aztán békén hagyott

Kibékültem vele,az a lényeg.Pár hónapig semmi,aztán almát ettünk egy nap,és megkínált engem is,direkt persze a rohadtat adta nekem,erre én meg idegességből kidobtam,ő meg hozzám vágta,a szememet találta el,ami kék zöld lett 1 hétig.Egy idő után megbocsájtottam neki.

Tényleg hülye lennék?


2011. aug. 17. 10:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a megoldás h legyek megint egyedül?

Szenvedjek a magánytól,bezárva a négy fal közé?

Miért nem mondjátok azt h megváltozik,és talán erre van még egy kis remény.

Hiszen nem vagyok olyan rossz,mindig ebéddel várom ha hazajön,reggelit csomagolok neki.

Talán én csinálok valamit rosszul?

At mondja ha kapok h megérdemlem,mert idegesítem,pl sokat akarok veele beszélgetni,vagy túl sokat kérdezősködök,azt mondja h mástól is kaptam vna már.

2011. aug. 17. 13:36
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek,mert annyira fáj ez az egész,de otthon is nagyon rossz volt,vidéken laktam,semmi munka lehetőség,és apám meg azért veszekedett velem h menjek el otthonról ha nincs munkahelyem,és ne élősködjek rajta.

Nagyszüleim messze vannak,zsúfolt család,nem férnék be.

Annyit keresek amennyivel csak a rezsibe tudok beszálni páromnak,kiegészítésképpen 6 ó munka 30-40 e forint.

Válasszam az utcát?Legyek hajléktalan,igaz h kapok néha,de van mit ennem,van tiszta ruhám,tisztálkodhatok.

Még jobb is lenne ha meghalnék,mert legalább megoldódna a helyzetem,szoktam néha gondolkodni rajta h milyen kellems lehet nem érezni semmit,nem gondolni semmire.

2011. aug. 17. 13:41
 13/15 A kérdező kommentje:

Én nem ezt az életet szántam magamnak,nem ezt akartam,de értsétek meg nincs lehetőségem válogatni h mit csináljak,vagy vannak rendes rokonaim,akikhez mehetek,mert nincsenek!Ha ezt a munkahelyet nehezen találtam meg,dolgoztam gyárakban,de nem sokáig bírtam szallagon 12 órázni,bolti eladó a szakmám,de lehetetlenség elhelyezkedni sajnos.SOHA NEM ÉRTIK MEG AZ ÖNGYLKOS EMBEREKET!

De mi van olyankor,amikor már tényleg nincs más választásuk,és nincs semmi veszteni valójuk?

2011. aug. 17. 13:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondd, te teljesen magadnál vagy?! Mégis milyen válaszokat vártál erre a sajnálkozásra??? Még jó, hogy hülyének nézünk, hogy megbocsájtasz egy ilyen idióta nőverő bunkónak.


Na, válaszolok a kérdésre: Igen, szakítanod kellene, lehetőleg MÉG MA. Olyan meg nincs, hogy nem tudod. Én inkább választanám apukámat, aki ordibál velem. Sőt, inkább választanám az utcát.Több megoldás is van. A te életedért csak te vagy a felelős, te irányítod, rajtad múlik, te változtathatsz csak. Ha erre képtelen vagy, akkor megérdemled, hogy szenvedj.


"Az a megoldás h legyek megint egyedül?

Szenvedjek a magánytól,bezárva a négy fal közé?"


Igen, egyelőre ez a megoldás. Na meg az, hogy járj nyitott szemmel, és akkor talán összetalálkozol egy olyannal, aki tényleg szeret, és értékel, tisztel téged. A drámai mondatokat meg hanyagold, h "szenvedjek a magánytól"... Vagyunk még egy páran magányosak, tudom h rossz, de még mindig jobb mint egy olyannal élni, aki lábtörlőként kezel. Tán kapcsolatfüggő vagy...?!


"Miért nem mondjátok azt h megváltozik,és talán erre van még egy kis remény."


Azért nem mondjuk, mert erre NINCS remény. Meg ha meg is változik, akkor is kit érdekel? Ha egyszer már megütött, azt nem törli el semmivel.


"Talán én csinálok valamit rosszul?"

Igen, azt, hogy még mindig vele vagy, és siránkozol.


"At mondja ha kapok h megérdemlem,mert idegesítem,pl sokat akarok veele beszélgetni,vagy túl sokat kérdezősködök,azt mondja h mástól is kaptam vna már."


Ezen majd' elhányom magam. Milyen ember az ilyen??? A férfinak a közelében sincsen...

NEM, nem kaptál volna mástól, hacsak az a más nem egy ugyanilyen tróger barom.

Hát ezt az embert én szívesen pofánb@sznám egy ásóval, már bocsi.:) Érted, még meg is magyarázza, jogosnak érzi, h megüt. MENTHETETLEN. 100x-os címeres barom vagy, ha nem hagyod ott. (Bocsi...)


"SOHA NEM ÉRTIK MEG AZ ÖNGYLKOS EMBEREKET!

De mi van olyankor,amikor már tényleg nincs más választásuk,és nincs semmi veszteni valójuk?"


Mindig van más választásuk, csak ugye könnyebb elhagyni magukat...



Na... Annyi a lényeg, hogy senki és semmi nem akadályoz meg benne, hogy cselekedj... Hagyd ott, menj vissza apukádhoz, kitartóan keress munkát (mind1, h milyen), és közben ha van erőd hozzá, tanulhatsz valami másik szakmát, amivel könnyebb lesz aztán elhelyezkedni, így önállósodhatsz szépen, tudsz albérletet fizetni. Aztán a férfiakhoz meg sok szerencsét, remélem, hogy találsz egy normálisat. Drukkolok, hogy megtaláld a helyed, és legyen valami épkézláb célod is.:)


U.i.: Nincs olyan, hogy ártatlan pofon.

2011. aug. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy ruha még nem változtat sok mindenen ha ott van rajtad vagy a szemed alatt a verés nyoma...

Egy ruha sok mindent eltakar de azt nem hogy te hogy érzel... Egy ruha nem feledteti veled azt hogy ütött meg...

Ne hurrogd le az embereket csak mert nem azt a választ adják amire vártál. Gondolkozz el rajta legalább egy percig hogy miért kaptál olyan választ amilyet!

Aki negatív az negatív dolgokat vonz aki próbál pozitívan gondolkodni az vonzza a pozitiv dolgokat(Vonzás törvénye).

Igen hagyd el Menj el tőle abban a reményben hogy lesz egy ember aki megtud téged becsülni. Az a szeretet jeée hogy megvernek? ha igen akkor maradj és szenvedj tovább abban a reményben hogy de lesz jobb is. Ha pedig nem akkor állj fel állj ki magadért és menj el! Nehéz újra elkezdeni bármit is de elviselni ezt még rosszabb lesz.

Véleményt vártál mén adtam nem mondom hogy hülye mert ezen az alapon bárkit lehülyézhetek ha én persze okos lennék. De gondolkozz el azon hogy megéri-e annak megbocsátani aki 100szor megbántott már?

2011. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!