Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelmet válasszam vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmet válasszam vagy a biztonságot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fél éve vagyok együtt a párommal, de nem vagyok szerelmes csak megszoktam, hogy ő van nekem és biztonságban érzem magam mellette, a szülei már megszerettek, tervezzük a közös nyaralást, és a barátai már nekem is a haverjaim! De van másvalaki, akibe azt hiszem szerelmes vagyok de neki is tetszek és hiányzok neki állitolag, de nem tudom hogy mi lenne ha vele jönnék össze inkább, mivel ha szakitok a jelenlegi párommal, akkor elveszitem őt végleg viszont már megszoktam őt és nagyon hiányozna és a barátaival is rosszba lennék! Nem tudom mit tegyek

L/20


2009. ápr. 14. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

itt mindig két tábor lesz. Egyik azt mondja: lépj ki a kapcsolatodból, a másik azt mondja: maradj vele.

Én nem mondom egyiket se, nem állok egyik oldalra sem.

El tudod ezt te dönteni egyedül is, és hiszem, h jó döntést hozol.

Ülj le magadban, zárd magadra az ajtót, és gondold végig. Mi történne? Haladj lépésről lépésre.

Ha..., akkor.... és ha..., akkor..., tehát ...

De ha..., akkor... és ha..., akkor..., tehát...


mit nyerhetsz? mit veszíthetsz? megéri? mi lenne hosszútávon a legmegfelelőbb? ha úgy döntenél, nem bánnád meg? nem csinálnád vissza?


ha ezeket mind végiggondolod, akkor magad is rájössz, mit lépj. :) (bocs, h nem adtam konkrét választ, csak tudom, mit beszélek, én is voltam hasonló helyzetben, és ugyanígy jártam el. Nem bántam meg. :) De mivel a helyzetünk nem azonos, nem árulom el, én mit léptem.) (23/L)

2009. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad van :)
2009. ápr. 14. 19:30
 13/14 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsod, akkor végig gondolom így...
2009. ápr. 14. 19:31
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
20 éve élek együtt a feleségemmel. A szerelmet egy idő után felváltja a szeretet, a gondoskodás a másik iránt. És mégegy dolog. Elviselni a másik rigolyáit, amelyeket első időben elfed a szerelem. Ez a valóság. A szerelem múlandó, elröppenő varázs. Én a biztonságot és az állandóságot részesítettem mindig is előnyben a fellángolással szemben. Nézz magadba, te mit szeretnél ? Tudom, még nagyon fiatal vagy. Nehéz válaszolni a "mi lenne ha " kérdésekre. Ha elindulsz az úton a kapuk bezárulnak mögötted, és nincs visszaút. Ez egy több ezer éves dilemma.
2009. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!