Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy elmúlt a szerelem a párotokkal, de egy idő és kitartás után mégis újraéledt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt,de azota megint vege lett ..
2011. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vannak hullámvölgyek,van h. úgy érzem már nem szeretem annyira,de van amikor úgy érzem oda vagyokérte.Ez hangulat és helyzet függő,mert legtöbbször veszekedés után térek sokáig magamhoz(sokáig tart feldolgozni),aztán eltelik pár hét és újra oda vagyok érte,kívánom,szeretem stb.
2011. aug. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt... Imádott a barátnőm, pár év múlva kiábrándult, majd újra belém szeretett, aztán újra kiábrándult és szakított is.. Egy évvel később egyre jobban jóba lettünk, elgondolkodott hogy újra járjuk-e, vagyis sztem tudta h valamit érez, elutazott, pár nappal később írt hogy nem jövünk össze és beszélni sem, és látni sem akar mert szar minden... konzekvenciát le lehet vonni a női logikáról...:((
2011. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

"Te kérdezed Youung Dzsíít a szerelemrő?

A szerelem a szívből fakad, kinő mint egy emlő

Ha elmúlt a láwcsi , akkor szabad vagy nincs már határ

de a láv újraéled mint egy főnix madár

És én azt mondom ha újraéledt akkor el se múlt

Akkor ő lesz a jelen és nem csak a múlt"

2011. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem, nem volt, de ha egyszer már vége volt, akkor már úgyse lesz olyan mint régen. Magyarul keress másikat.
2011. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha egyszer szerettél valakit, akkor az sosem lesz közömbös számodra... lehet, hogy öt év múlva találkoztok megint, és teljesen más a társaságotok, az érdeklődésetek, de valami vonzalom van köztetek mindenképp. biztos az emlékek miatt. aztán ez mindig egy döntést szül, hogy megpróbáljátok, hogy a vonzalomból lehet-e még valami, vagy inkább hagyjátok. :)
2011. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!