Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt h érthette a barátom?

Figyelt kérdés
mentünk haza egy buliból, és mondta h jó lesz ha leraknak az utcám sarkán ( valóban ott jobb, mert sajnos nincs kibetonoza, és nehéz megfordulni ), és kérdezte a sofőr, h miért mi bajod lesz akkor ha hazaáig viszem? a baratom azt mondta, h " nehogy a barátnőm lejárja a lábait, és h több maradjon nekem.. " persze, mondanom sem kell, h egyből arra következtettem h kövérnek tart.. vagy ez már csak belemagyarázás?
2011. aug. 19. 11:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Korrekt.
2011. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Kérdező,hány évesek vagytok?
2011. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
olyan szépen indult.. :S nem akarom elvesziteni, csak h biztositson róla, h félreértések voltak :S
2011. aug. 19. 12:39
 24/27 A kérdező kommentje:
21 és 25.. segitsetek, mert már megbolondulok :(
2011. aug. 19. 12:43
 25/27 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg :) Ha szeret akkor te sem fogod elveszíteni, biztos minden rendben jön, csak le kell ülni beszélni. Minden kapcsolatban vannak problémák és azért nálatok nem olyan nagyon, csak ezeket meg kell beszélni. Sok sikert nektek!! :) Szurkolni fogok :D
2011. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Rácz Pokémon válasza:
Nem vagy kövér, csak terhes.
2011. aug. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
terhes sem vagyok.. :))) maradjunk ennyiben.. azt mondta, h csak poén volt, h nehogy elkopjanak a lábaim :)
2011. aug. 21. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!