Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy bunkóság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság, hogy négy lány hiszi azt egyszerre hogy a barátnőm? Én élvezem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:28
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:

Hé,kérdező én bírom a stílusod!


Szo.passad nyugodtan az ilyen csajokat:D


17/L

2011. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
A plázacicák is emberek és még kinőhetik a hülye korszakukat nem az a dolgod h őket leckéztesd meg!amúgysem bűnözők csak még nem értek meg agyilag és szerintem téged is meg kéne jól leckéztetni!Ráadásul ez nem büszkeség hanem tahóság és nem nem érdemlik meg majd megkapják a sorstól a magukét mindenki szidja őket nyilván megkapják és azt sem tudhatos ki miért lett olyan.Szerintem meg elsősorban nem is velük van a baj hanem a sok"nemtisztelemőketdeénsemvagyokmásbunkóvagyok"fiúkategóriát mert én úgy látom h őket nem szokták megleckéztetni!
2011. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék átverni és kihasználni egy lányt, nem még többet. Így nem tudok tanácsot adni másnak, ha magamnak se megy. Egyébként nem szép dolog másokat befolyásolni.


Szüleim nagy valószínűséggel elrontottak sok dolgot a nevelésemben, amihez a fura életvitelem társult..

2011. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

örülök, akkor ezekszerint van értelme annak amit csinálok!

haverral éppen most fogadtunk 5k-ba, hogy meddig bírom anélkül hogy kiderüljön! ő azt mondta nem bírom szeptemberig, de lazán meglesz!

2011. aug. 19. 23:09
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már...mindjárt milyen nemeslelkűnek leszel kikiáltva mert "megtéríted" a plázacicákat...-.-

Azthiszed attól mert átvered őket megfognak változni...ugyanmár..nagyon naiv lehetsz ha ezt elhiszed..

A másik pedig ha tényleg tetszett egy normális lány és ezt mondta (és teljesen igaza volt) mértnem próbálod meg neki bebizonyítani h tévedett...ha igazán tetszett volna a lány nem hagytad volna annyiban a dolgot...inkább felhagytál volna a plázacicákkal...

És ha már ennyire "jószívű" akarsz lenni, nemhogy inkább az önbizalomhiányos NORMÁLIS lánynak segítenél abban hogy magabiztos legyen...így biztos több esélyed lenne egy normális kapcsolatra is ^^

2011. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
és úgy tudnád őket megleckéztetni a legjobban h rájuk sem néznél!Így csak elkönyvelnek tahónak de ettől még nem fognak megváltozni ugyanolyan paraszt leszel te is ha lealacsonyodsz erre a szintre sőt még parasztabb.
2011. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

"és úgy tudnád őket megleckéztetni a legjobban h rájuk sem néznél!"

de így egyszerre két élvezetemnek is adhatok!

2011. aug. 19. 23:14
 28/54 anonim ***** válasza:
Igazából csak sajnálni tudlak...ilyen életfelfogással sosem lesz normális kapcsolatod.
2011. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
végre itt egy ember férfi aki pozitívan tesz a nőkért és ezt kapja. hát milyen világban élünk?
2011. aug. 19. 23:26
 30/54 anonim ***** válasza:
Fúj, undorító ember vagy kedves kérdező ....
2011. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!