Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy bunkóság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság, hogy négy lány hiszi azt egyszerre hogy a barátnőm? Én élvezem.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 22:28
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
mi az hogy örüljek, hogy megúsztam egy pofonnal? örüljenek, hogy járhattak velem, erre még ilyeneket csinálnak..
2011. aug. 19. 22:44
 12/54 anonim ***** válasza:
Zsolti te vagy az? :o
2011. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
amúgymeg mondom, a ti általatok utált plázacica féléket szopatom, nem hogy büszkék lennétek rám.
2011. aug. 19. 22:47
 14/54 anonim ***** válasza:
51%
Hogy te mekkora egy egoista bunkó paraszt vagy...bár a lányok se lehette túl értelmesek ha leálltak veled...remélem egyszer valaki elver rendesen ^^
2011. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 A kérdező kommentje:

nem vagyok zsolti, ilyen névvel mondjuk barátnőm se lenne.


miért vagyok egoista bunkó paraszt, légy szíves fejtsd ki!

mondom, én csak próbálom őket megjavítani azzal, hogy hoppon maradnak!

2011. aug. 19. 22:50
 16/54 anonim ***** válasza:
Ha végeztél, rajtad a sor, hogy megjavítson valaki. Aztán légy hálás, hogy átvernek.
2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
88%

"örüljenek hogy járhattak velem"-szerinted ez mi ha nem egoizmus? mert ki vagy te hogy annyira örülniük kellett volna?

oké,most nem az..a cicababákat én is rühellem..de végülis ők is emberek...és nagyon úgy tűnik h egyáltalán nem vagy jobb náluk...az ő szintjükön vagy.

Ha normális lennél akkor a NORMÁLIS lányokkal kezdenél és nem azzal foglalkoznál h minél több plázacicát átverj -.-

2011. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 A kérdező kommentje:

egyszerű, normális lányok meg szerelemre vágynak, és azt mondják, hogy ismernek, úgysem változok és ilyen külsővel neked a plázacicák valóak:S


eddig egész életembe egy lány tetszett igazán(normális volt), és ő is valami ilyesmit mondott..

én ebből arra következtetek, hogy önbizalom hiányosak kicsit

2011. aug. 19. 23:01
 19/54 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont!
2011. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
úgyhogy nekem marad a plázacica-térítés!
2011. aug. 19. 23:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!