Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a férjeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a férjeddel, csak a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van egy család, férfi-nő és két gyerek. A nő, nem szerelemből hanem az első gyerek miatt ott maradt a férfival, akivel már akkor sem volt minden okés, aztán becsúszott még egy gyerek, de tudta, hogy előbb vagy utóbb ott akarja hagyni a férjét mert nem tud úgy élni. De addig a pillanatig nem volt cselekvésképes még meg nem jelent az az ember akit a sors neki szánt, akivel nagyon boldog, akivel teljes az élete, aki a mindene! Ekkor indult be az a folyamat, hogy otthagyja a férjét mert boldog akar lenni, de a gyerekekkel együtt. Azonban a férje nem akarja hagyni, hogy a gyerekeket más nevelje, ezért megzsarolta, hogyha lelécel, akkor a gyerekekről lemondhat, vagy maximum a kisebbik maradhatna Vele. Így pedig arra döntött, hogy otthon marad a gyerekek miatt, hogy ne szakadjanak két fele, hogy együtt maradjanak és úgy nőjenek fel, hogy azt lássák, hogy "minden rendben". De közben semmi sincs rendben, mert szegény őrlődik, kilátástalan helyzetben van, szenved amiatt hogy azzal a férfival aki a mindene, nem lehet együtt, ráadásul ez a helyzet, a férfit is tönkreteszi mert nagyon szerelmesek. Valóban megéri ilyen helyzetben a gyerekek miatt együtt maradni és szenvedni, egy egész életen keresztül, és boldogtalannak lenni, mikor megvan rá a lehetőség? Tényleg a gyerekek mennének rá arra, hogyha elválnának és az anyjuk boldog lenne? Még akkor is hogy nem tudni, kinél lennének a gyerekek és hogyan.
2011. aug. 21. 18:38
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
ismételten hangsúlyozom, hogy én vagyok a "harmadik" aki mondhatni szétrobbantotta a családot, amit persze nem akartam. Én csak boldog akartam lenni az életem nőjével. De amúgy abszolút egyetértek abban is, hogyha a nagyobbik ott akar maradni, akkor annak meg van az oka. És abban is, de nagyon, hogy az élet értelme pont az, amit a drágám ezzel el akar dobni magától, és nem tudom jobb belátásra bírni, hiába mondtam el neki több ember véleményét aki már átesett ezen, hogy ez így lenne helyes, mert attól hogy ott marad nem lesz jobb a gyerekeknek sem, csak azt látják hogy ott van velük az anyjuk.
2011. aug. 21. 19:13
 12/25 anonim ***** válasza:
56%

Elöször is ,ha már régebben sem volt okés a férjed akkor mi a tökömért szültél neki gyereket???

Egy gyereknek tudod mennyire beletiporhat a lelkébe az ,hogy a szülők elválnak?!?

Ha már megszülted ,akkor neveld is fel rendesen!!!

És ami a rossz döntéseidet illeti,ez van, vállald a következményeket!És ne csak magadra gondolj önző módon!

2011. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 napietus ***** válasza:
44%
ja, és nem ítélem el, aki elhagyja a házastáársát, mert az durva vele, csalja, herdálja a család pénzét stb., de aki egy másik férfiért/nőért válik, azt ösztönlénynek tartom, és nem nézem semmibe. kétlem, hogy alkalmas egyáltalán az ilyen a gyereknevelésre, persze, hogy "ellenségesek" vele a gyerekei.
2011. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 napietus ***** válasza:
56%

Te meg ha egy férjes asszonyt kefélsz, kérdező, megérdemelnél egy istenes jobbost a férjétől. enyém a belednél fogva akasztott volna fel. nem engem, Téged.


egyébként itt is ez lesz: asszonykának megbocsát a férje, teljes lesz a béke, és Te leszel a "szemét csábító". megérdemled.

2011. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem bocsájt meg, mert soha nem szerette a férjét, és ezt közölte is vele, nem volt belé szerelmes, és nem is szereti, nem akar tőle semmit, csak a gyerekek miatt marad ott a gyerekekkel és nem vele. És azért ehhez 2 ember kell, nem csak a kefélésről szólt, hanem különös módon sodort minket össze az élet, és nagyon nagy szerelem alakult ki, nem a dugásról szól!
2011. aug. 21. 19:19
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

"nem szerelemből hanem az első gyerek miatt"


Csak én érzek ellentmondást?

2011. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 napietus ***** válasza:
100%

figyelj, felejtsd már el a mese részét!


ez a nő 2 gyereket szült egy férfinak, akit állítólag "sosem szeretett". Neked nem sántít ez? buta vagy, kérdező. még rosszabb, mintha gonosz lennél.


Te leszel a következő, akivel elveteti meg felcsináltatja magát, aztán otthagy Téged is, mert "megtalálta élete szerelmét". de előtte lehúzza a pénzed. nézd meg jól a férje sorsát, az lesz a Tied is.


vagy simán jó vagy neki szeretőnek, eszébe nincs elhagyni a férjét. és gyáva módon előtted a gyerekei mögé bújik.


ez a nő ugyanis úgy hazudik, mint a vízfolyás.

2011. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 napietus ***** válasza:
100%
ja, ha én valakit nem szeretek, ahhoz nem megyek hozzá, és főleg nem szülök enki két gyereket. gondolkodj már kérdező egy kicsit racionálisan.
2011. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%

Bocsánat most utólag olvasgatom a helyzetet!

Nos kedves kérdező!

Szégyelhetnéd magad ,hogy férjes asszonyokkal kezdegetsz!Jó ok ,hogy mindenhez két ember kell,de Te voltál az egyik !Szóval érezd jól magad ,hogy egy egész családot teszel tönkre!Tönkreteszel egy balek férfit és két gyermeket is!

Szerintem már csak egy kis idő és tutira keresztre leszel feszítve bűneidért!Nyugodt éjszakákat!

2011. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 napietus ***** válasza:
62%
remélem az egyik gyerek sz*rrá ver, mikor felnő, és rájön, mi történt és ki vagy Te.
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!