Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál a férjeddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a férjeddel, csak a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy van egy család, férfi-nő és két gyerek. A nő, nem szerelemből hanem az első gyerek miatt ott maradt a férfival, akivel már akkor sem volt minden okés, aztán becsúszott még egy gyerek, de tudta, hogy előbb vagy utóbb ott akarja hagyni a férjét mert nem tud úgy élni. De addig a pillanatig nem volt cselekvésképes még meg nem jelent az az ember akit a sors neki szánt, akivel nagyon boldog, akivel teljes az élete, aki a mindene! Ekkor indult be az a folyamat, hogy otthagyja a férjét mert boldog akar lenni, de a gyerekekkel együtt. Azonban a férje nem akarja hagyni, hogy a gyerekeket más nevelje, ezért megzsarolta, hogyha lelécel, akkor a gyerekekről lemondhat, vagy maximum a kisebbik maradhatna Vele. Így pedig arra döntött, hogy otthon marad a gyerekek miatt, hogy ne szakadjanak két fele, hogy együtt maradjanak és úgy nőjenek fel, hogy azt lássák, hogy "minden rendben". De közben semmi sincs rendben, mert szegény őrlődik, kilátástalan helyzetben van, szenved amiatt hogy azzal a férfival aki a mindene, nem lehet együtt, ráadásul ez a helyzet, a férfit is tönkreteszi mert nagyon szerelmesek. Valóban megéri ilyen helyzetben a gyerekek miatt együtt maradni és szenvedni, egy egész életen keresztül, és boldogtalannak lenni, mikor megvan rá a lehetőség? Tényleg a gyerekek mennének rá arra, hogyha elválnának és az anyjuk boldog lenne? Még akkor is hogy nem tudni, kinél lennének a gyerekek és hogyan.
2011. aug. 21. 18:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
ezt én is így gondoltam addig amíg fel nem hoztam neki, és elmesélte a történetét, és elhittem neki ugyanis bízok benne, fel sem merült bennem hogy nem igaz.
2011. aug. 21. 19:28
 22/25 napietus ***** válasza:
56%
az ilyen mestere a manipulációnak. mondjuk nem sajnállak. tudod a tett magában hordozza a büntetését :)
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
komolyan úgy beszéltek, mintha egy bűnöző lennék. megismertük egymást úgy, hogy ő volt a hűség mintaszobra, aztán beszélgettünk, és egy fél év alatt kialakult ez az egész, úgy hogy egyikünk sem erre utazott, és nem is akartuk egymásnak elmondani, hogy ne legyen ez. aztán végülis kibukott mindkettőnkből és most ez a helyzet van, nem értem miért lenne bűn az, ha boldog akar lenni az ember?!
2011. aug. 21. 19:34
 24/25 anonim ***** válasza:
82%
NE maradjanak együtt!! Semmi értelme!!!! Úgysem fog működni az egész, a gyerekek miatti együttmaradás pedig úgysem képviseli igazából a gyerekek érdekét, megmérgezi az egész életet. Nekem a szüleim ezért maradtak együtt, de én ezt csak most tudtam meg, mert találtam egy levelet... ÉS most iszonyatosan érzem magam, úgy érzem, hogy az egész eddigi élet velük egy nagy színjáték volt, és teljesen átértékeltem a mögöttünk lévő időt. ÉS ha ott megkérdeznek, akkor inkább azt mondtam volna, hogy NE! Miattunk inkább ne..
2011. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
85%
férjhez lehet menni szerelem nélkül, szülni lehet két gyereket szerelem nélkül. Aki ilyenre képes, attól ne kérd, hogy válasszon közted és a gyerekek között. Úgyis a gyerekeit fogja választani, még ha kész öngyilkosság is. Ha megér neked annyit egy ilyen nő, add meg neki, amit lehet, tedd boldoggá, mégha úgy is érzed, hogy nem vagy egyenes.
2011. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!