Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezhetném ezt le magamban? Nem bírok tükörbe nézni sem.

Figyelt kérdés

2 és fél hónapig együtt voltam egy lánnyal, de nem volt az igazi, ezért szakítottam. Ő sírt, és nem akart elválni, mert szeretett, mindig keresett, irkált, és annyira felidegesített azzal, hogy nem kopik le már, hogy nagyon durván elküldtem a... Meg nagyon durva és goromba voltam vele, élveztem, hogy bármit megtehetek, mert úgysem fog lekopni, és egyre durvább lettem vele, míg végül tényleg nem jelentkezett többé.

Ez 3 hónapja volt, és pénteken láttam egy buliban, és nem tudtam levenni róla a szemem, csak őt néztem, és azóta ő jár a fejemben, és az, hogy mekkora egy barom vagyok. :(

A legszörnyűbb, hogy teljesen közömbös volt, tehát nem feltűnően került, vagy valami, mert az is azt jelentené, hogy talán van ott még valami, még ha harag is. De semmi, közömbös volt, átnézett rajtam. :(


Nem merem keresni, mert durva voltam vele, és már bánom, mert talán ha szépen küldöm el anno, most lenne esélyem. :(


2011. aug. 21. 20:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez az élet iróniája. Imádom ;)

Hát attól függ milyen személyiség a lány.

Én őszintén ehhez túl nárcisztikus típus vagyok, és spec. rohadtul leszarnálak ezek után.


De amúgy is azt írtad, hogy nem működött. Akkor most szerinted mi változott 3 hónap alatt??? Megmondjam? Annyi, hogy látod, hogy mások érdeklődnek iránta, hogy mások látnak benne valamit, és ezért kell most neked. Ennyi.

20L

2011. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!