Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rendezhetném ezt le magamban? Nem bírok tükörbe nézni sem.

Figyelt kérdés

2 és fél hónapig együtt voltam egy lánnyal, de nem volt az igazi, ezért szakítottam. Ő sírt, és nem akart elválni, mert szeretett, mindig keresett, irkált, és annyira felidegesített azzal, hogy nem kopik le már, hogy nagyon durván elküldtem a... Meg nagyon durva és goromba voltam vele, élveztem, hogy bármit megtehetek, mert úgysem fog lekopni, és egyre durvább lettem vele, míg végül tényleg nem jelentkezett többé.

Ez 3 hónapja volt, és pénteken láttam egy buliban, és nem tudtam levenni róla a szemem, csak őt néztem, és azóta ő jár a fejemben, és az, hogy mekkora egy barom vagyok. :(

A legszörnyűbb, hogy teljesen közömbös volt, tehát nem feltűnően került, vagy valami, mert az is azt jelentené, hogy talán van ott még valami, még ha harag is. De semmi, közömbös volt, átnézett rajtam. :(


Nem merem keresni, mert durva voltam vele, és már bánom, mert talán ha szépen küldöm el anno, most lenne esélyem. :(


2011. aug. 21. 20:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:43


Minek kellene róla kép? :(

2011. aug. 21. 20:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) Velem is csinálta már ezt egy fiú, szörnyen megalázó volt, pedig én nem jártam így a nyakára... Az a helyzet, hogy nem volt oka, hogy így bánjon velem, nagyon megbántott, mégis vissza tudnám fogadni, szóval neked is van esélyed, csak tényleg őszintén kérj tőle bocsánatot és add meg neki a tiszteletet. 21/L
2011. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem hagyom, mert lehet már van is valakije. :(
2011. aug. 21. 20:48
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megérne. Nekem is van valakim, mégis áll az, amit az előbb írtam...
2011. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán csak ráírnék, hogy mi újság van, vagy valami.
2011. aug. 21. 20:56
 16/21 anonim ***** válasza:

Velem is kb így szakítottak,és én még 1 ideig "futottam" utána..de azért néha váltottunk 1-2 smst..majd egyszercsak nem írtam Neki 1 hónapig semmit,majd kb 4hete írt smseket hajnalban gondolom zavarta h már nem keresem..és azóta 2szer írt meg hívott hajnalban(közömbös válaszokat adtam Neki) kb 9szer de én nem vettem fel...nem is feltétlen azért mert nem akartam felvenni,hanem h kicsit magába nézzen és ne higyje azt h mindent megtehet..

Ez pusztán taktika amit most én is tettem mert ha kellek neki akkor még keres és mindent megtesz azért h rendbe hozza a hibákat..de már 2hete nem keresett..

Szerintem ha komolyan akarod Őt akkor írj Neki ,h szeretnél találkozni és megbeszélni ezt az egészet..Ha az én exem is ezt írná akkor mindenképp elmennék..

21/L

2011. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

én v ok a képes egyszerűen csak megszeretném nézni és utána törlöm is tényleg nincs semmilyen rossz szándékom vele.



Hát ez jó kérdés,van még vagy csak lehet, hogy van esélyed, de nem hiszem.

Vagy keményen nyersen oda mész és az arcába vágod, hogy hülye voltam sajnálom.....

vagy szép lassan írogatsz neki és ha szerencséd lesz, ami szerintem képtelenség ha olyan csúnyán bántál vele......DE VÁRJUNK CSAK.......MIÉRT KELLENE NEKED VISSZA SZEREZNI ŐŐŐT HHHHHMMMMMMMMMM HISZEN TE DOBTAD, HISZEN TE TETTÉL VELE ROSSZAT MÉG JÓ, HOGY NEM ÜTÖTTED MEG, HA BELEGONDOLOK NEM IS SZABADNA ITT ÍROGATNI NEKED........VOLTÁL A BOLTBAN BEVÁSÁROLTÁL, ODA TETTED A KAJÁT TESSÉK MOST EDD MEG A MIT főztél.....pffffffffffffffff


de azért leköteleznél ha küldenél 1 képet róla tényleg csak meg szeretném lesni

2011. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Előző vok..az én exem is ezt írta Nekem h Mi újság?? bevallom örültem Neki de ha erre válaszol,akkor térj a tárgyra,mert az ilyen írásokat én sem értem..Hogy ha szakítottunk akkor minek kérdezi h mi ujság??
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ha küld is képet úgyse őt küldi el...

De tuti van esélyed..sajnos a csajok futnak a pasik után mind1 h viselkednek velük...

2011. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
jaja tőlem is azt kérdezi mindig h mi újság...pedig már 1 éve szakítottunk..nem értem mire véljem az ilyen írásokat
2011. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!