Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segít a féltékenységemen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít a féltékenységemen, ha találkozom az exszel?

Figyelt kérdés
Igazából részben féltékenység csak, inkább "utálat", mert sokszor úgy érzem, hogy ebben-abban jobb volt nálam. A legutóbbi csípős megjegyzésemkor a barátom teljesen kiakadt (hogy tudok valakit ennyire nem szeretni, akit sose láttam, aki engem mindig olyan kedvesen üdvözöl.....), és azt mondta, azon gondolkozik, hogy találkozót szervez nekünk. Végülis lehet, hogy jó ötlet, ennél már úgysem lehet rosszabb a helyzet, nem?
2011. aug. 22. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

csak én nem értem?

mi az a rész, hogy "akit sose láttam" ?

2011. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az ő exéről van szó.
2011. aug. 22. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj bele. Én is utálom a pasi exét, de én azért mert az első 5, 6 hónapban egyfolytában kavart és az egyik emailben amit a páromnak írt, igen csak ilszídta a barátom holott az ő hülyesége is volt pár dolog szóval 50, 50 volt a hülyeségük, majd a levél alján kikérte magának, hogy nem hasolít rám( mert amikor még csak ismerkedtem a barátommal akkor azt írta neki, hogy sok mindenben hasolítunk, pedig nem az elmondottak alapján)és hát az nagyon nem tetszett amit írt, mert az írta: "eltudja képzeli, hogy milyen lány vagyok (és ezért nem has. rá ő szerint), hogyha egy olyan fiúért mint a(mostani, aki az ő volt barátja) barátom képes vagyok mással szakítani. Olyan mérges voltam ezek után, hogy felakartam hívni a csaj és elküldeni a ......., de gondoltam nem süllyedek le az ő szintjére.


Szóval szerintem nem kéne találkoznod az exel, mert a srác az szeretné. Az ex az ex, nem lesztek vele puszi pajtások és ezt jobb, hogyha a srác elfogadja.


Olyat meg ne gondolj, hogy az ex jobb nálad, hisz a srác veled van akkor te vagy a jobb ezért az exet ha problémázik akkor le kell sz@rni, mert akkor arra kell gondolni, hogy mégis téged ölöe, szeret, becézget a srác,és ő csak erre féltékeny :)

2011. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az ex nem tett ellenünk tudtommal semmit, csak az zavar, hogy tudom, hogy a barátom szeretné, ha egy-két dologban "olyanabb" lennék, mint ő. Ezt persze nem konkrétan így mondja, csak össze lehet rakni a szavaiból..
2011. aug. 24. 20:27
 5/6 welee ***** válasza:

osztoznom kell az első kommentel.

kit utálsz?akit nem láttál?

XD

2011. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nővérem volt exe nemrég elment megnézni nővérem kisgyerekét, az apukával elmentek inni, nagyon jóba vannak.


jót is tehet az a találkozó. ha nem is lesztek puszipajtások, lehet, hogy téged megnyugtat

2011. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!