Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érez irántam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam még valamit?

Figyelt kérdés

Szia mindenki!

Tegnap is irtam ide,de most arra lennék kiváncsi,hogy a párom miért nem mondja ki,hogy vége!Nem mintha ezt akarnám csak tudjátok ez a várakozás felőröl idegileg,és ráadásul meg anyukám is beteg és ezt már nehezen viselem el!Na szóval nemtud dönteni,de miért?Szerethet még?2-3hete jöttek a gondok,hogy ő már nem érzi amit kellene,de addig ennek semmi látszata nem volt!Igaz fél éve is volt egy ilyen eset,de egy hónap alatt rendbe jöttek akkor a dolgok!Én nem akarom ott hagyni mert szeretem,de nem értem ha én valakit nem szeretek akkor vége van nem igaz?De ő még nemtudja!Esetleg van valami tippetek mit tegyek vagy mondjak neki?Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!

Én 23 vagyok a párom 30 éves és több mint 9hónapja vagyunk eggyütt!


2011. aug. 23. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legésszerűbb megoldás, ha odaállnál elé, leültetnéd, és megkérdeznéd tőle szemtől-szembe, hogy most akkor igazából mi is az, ami megváltozott az érzelmeit nézve, és miért változhatott ez meg? Esetleg ha talált magának egy másik párt, akkor mondja meg a szemedbe, mert ezt így nem érdemes húzni. Ennek semmi értelme. Ha esetleg mindenre az lesz a válasza, hogy " Ő ezt nem tudja ", akkor adj neki időt, és mondd meg neki, hogy most akkor egy hétig ne találkozzatok, és gondolja át, mit is érez igazából irántad. Ugyanis az ember akkor jön rá igazán, hogy szereti-e igazán a párját, ha egy kis időt nélküle kell tölteni, és esetleg érzi, hogy "húú én nem tudnék meglenni a párom nélkül rájöttem.." Vagy esetleg: " Húú mennyivel jobb így a párom nélkül". Szerintem ez a legésszerűbb, mert lehet, hogy ha nem adsz neki időt, hogy átgondolja, akkor szakítani fog veled, majd később megbánja, ami nem túl jó. Remélem együtt maradtok! :)
2011. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Kifelejtettem, hogy jobbulást az Édesanyádnak!
2011. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!Én is erre gondoltam,de akkor neis irjunk és neis beszéljünk?És hadjak neki 1hét szünetet?Szerinted az elég volna?De igen az a valasza,hogy ő nemtudja!Egyszer azt érzi,hogy szeret máskor meg nem!Neki volt előttem egy 8éves kapcsolata és azt mondja az más volt,neki nincs más tapasztalata!
2011. aug. 23. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem, igen az a megoldás, hogy adj neki egy hét szünetet minimum, szerintem több nem kell. És Te ne keresd addig. Várd meg amég ő keres. :)
2011. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj de aranyos vagy!Nagyon szépen köszönöm hát énis remélem,h minél hamarébb!Ja és remélem tényleg eggyütt maradunk,mert én érzem,hogy számomra ő az igazi!És akármit mond én érzem,hogy szeret engem!
2011. aug. 23. 15:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ez a lényeg, én is sok szerencsét kívánok! :)
2011. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idő idő idő... lehet kevés az 1 hét... szerintem hagyd hogy keressen ha fontos vagy úgyis meg fogja tenni.
2011. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!