Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás a vége azért mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a vége azért mert nem látjuk egymást?

Figyelt kérdés
A barátnőm elöző héten felhívott zokogva. Tudni kell hogy 2 hónapja vagyunk együtt. Egy helyen dolgoztunk de 170 km-re lakunk egymástól. Meg tudnánk oldani hogy hétvégén találkozzunk csak... Azt mondta hogy nem bírja elviselni a hiányomat. Nem elég neki az a heti 2 nap esténként hozzám akar bújni stb. Annyira összenöttünk hogy kikészül a hiányomtól ( nyáron együtt laktunk) Azt mondta emlékezzünk szépre jóra és sajnos arra hogy rossz helyen rossz időben találkoztunk mint egy tiltott szerelem. Azóta beszélünk csak én ugye győzködöm de nem nagyon vevő rá, de nem akarom elveszíteni, és valami olyasmit szeretnék hogy elgondolkodjon azon hogy kit veszített el...
2011. szept. 16. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószinűséggel igen.. De amúgy hülye a csajod már bocsi, mert a szerelem nem ismer határokat ! Ha igazán szeret akkor örülne annak a 2 napnak is és akkor minden percet veled tölten, nem sipánkozna hogy milyen messze laktok stb. stb. Amúgy meg ha annyira jár a szája jöjjön el ő hozzád aztán meglátja, hogy milyen nehéz ilyenkor az időpontokkal cseszkelődni stb.!!
2011. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ebből nem sok mindent értek.Hiányzol neki,de mire nem vevő?Nem akar veled élni,pedig kikészül a hiányodtól?Akar is,meg nem is?
2011. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze.
2011. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pontosan kikészülne attól ha mégegyszer el kéne engednie magától. Az a baj hogy elég ramaty családi háttere van és egy hét meló egy hét suli azt kérte várjak egy kicsit mig összeszedi magát, de azért mégis...
2011. szept. 16. 20:34
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval!

Ha megakarod tartani és tényleg annyira szerelmesek vagytok hát költözzetek össze. Ez a legegyszerűbb.

2011. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a barátnőd.:S

Lehet,hogy ő is olyan ember,aki a problémáit egyedül szereti megoldani,vagy csak nem akar már téged az "otthoni" helyzettel fárasztani,de ha szeret és veled akar lenni,akkor miért kéri,hogy várj?:S Nem akarlak elkeseríteni,de nekem ez nem tetszik...egy szerelmes ember nem így viselkedik...

2011. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát jogos, csak az a baj nem tudom hogy viselkedjek miket mondjak neki ez után...
2011. szept. 16. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanebben vagyok, de a mi helyzetünk még cifrább! Elméletileg nem járunk gyakorlatilag minden nap beszélünk, de ő nem akart távkapcsolatot. De ez akkor mi??


A csajod szakmán véletlenül? Hová valósi?


Amúgy Én sem tudom mi lesz az Én esetemmel, mert nem akarom elveszíteni, de így ez 1 állóvíz :S:S:S

2011. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Nálunk is kajak rossz családi háttér és egyéb gázok vannak...
2011. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szakma kereskedelem és Dorog
2011. szept. 17. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!