Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk, de már nagyon régóta együtt vagyunk. Amikor összejöttünk sziporkázó volt a kapcsolatunk, mindenben kiegészítettük egymást.


Pár éve megromlottak a családi körülményeim és emiatt nagyon nyomott lettem. Elvesztettem minden iránt az érdeklődésem, nagyon nehezen tudom rávenni magam arra, hogy mozduljak, lassabban gondolkodom és unalmassá is váltam.


Ez a negatív változás rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra is és kész kínzás már találkozni egymással, mert szeretnék megint olyan érdekes lenni, mint régen de nm megy (igazából már eléggé ki is ismertük egymást, újat nm nagyon tudunk mondani egymásnak).


Én szeretnék szakítani, mert nem akarom, hogy még jobban megromoljon a kapcsolatunk, amiből tényleg nem lesz visszaút. De félek, hogy rosszul sül el. Lelkitársak, bizalmasok voltunk egymásnak, de úgy érzem, hogy most csak egy hosszabb egyedülléttel tudnám rendbe rakni magamat, hogy kipihenjem az elmúlt két évet.


2011. szept. 5. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakítsál és tedd rendbe magad, ha már ezen gondolkozol nincs is mit ragozni! Szegény társadat se kínozd tovább, csak nehogy észrevedd hogy mit vesztettél és ne tudd vissza csinálni, bár ha nincs mit mondanotok egymásnak... Nekünk 4.5 év után is mindig van.
2011. szept. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, nehéz döntés, de valóban jól látod, hogy addig érdemes abbahagyni, amíg úgymond "szép vége lesz". A folyamatosan romló kapcsolattal törvényszerűen együtt járnak a veszekedések, arra pedig gondolom semmi szükséged sincs még pluszban.


Sok szerencsét és sikert önmagad rendberakásához!

2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat :)


A visszautat úgy értettem, hogy újra összejönni, mert ahhoz túlságosan szeretem, hogy tudjak nélküle élni. De szükségem lenne egy hosszabb egyedül létre.


Már volt egy szakítós időszakunk, azt is átvészeltük és sokkal jobb lett utána.


Félek a szakítástól, hogy elveszíthetem, de ha így maradunk, akkor egy-két év és biztos, hogy szakítani fogunk :(

2011. szept. 5. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szakíts vele, vagy inkább csak ne most.

Inkább mond el neki a problémáid és ha valóban úgy ki ismertétek egymást, ahogy írtad biztos megfogja érteni, hogy neked miért rossz, továbbá segíteni fog. Végül is egy kapcsolat lényeg, hogy közösen oldjuk meg a felmerülő problémákat. Azzal, ha szakítasz csak elmenekülsz.

2011. szept. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!