Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik pasi a férfiasabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi a férfiasabb? Melyikkel járnátok? (képek)

Figyelt kérdés

1: [link]


2: [link]


2011. aug. 26. 11:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha csak ilyen pasik élnének a földön, leszbikus lennék.
2011. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
hát férfiasabbnak én az elsőt mondom, mert a második egyáltalán nem férfias. Még csak fiús sem. De egyikkel sem járnék!!!
2011. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

hát a második képen lévő gyerek a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető férfinek...de még nőnek sem :D... lehet, h kukija van, de egy kislány, éretlen pici nyafogó kislány... csak egy masni kéne a hajába, mi férfiasnak kellene lenni benne? most mégis? a hófehérke orcája? vagy a sminkelt szeme? az agyonvasalt haja? vagy a rózsaszín bugyija?


Magnum :D na őőő férfi volt az ő korában. Jó kis szőrös-izmos napbarnított :))) Mellette biztonságban érezném magam...


22/L

2011. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 napietus ***** válasza:

már ez is kérdés? emos gyökér nem kéne, ha egyedüli férfi lenne a Földön, akkor inkább leszbi lennék. vannak nála férfiasabb nők sztem :D


Tom Selleck meg vonzó. úgy néz ki, mint apukám :) meg kb. asszem egyidősek is.


29/N

2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2. <333 *___* :$
2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A második az férfi? Az egy puhapö*csű, személyiségzavaros kislánynak kinéző valami. Bocs, de ez van. És tehetne érte hogy férfinek nézzen ki, de ha nem tesz akkor vállalja a következményeket. Magnum jöhet, az férfi!
2011. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nyilván az első a férfiasabb, de ettől még egyik sem az esetem. Nekem nem nagyon fekszik az ekkora szőnyeg, de az 50 kiló sem... 19L
2011. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az első az férfiasabb de viszont a másodikkal járnék:)
2011. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Sem az elsővel, sem a másodikkal. Bár, ha az első a férfiasságot testesíti meg, akkor inkább az.

[link]

Na, ilyen pasival járnék szívesen:) (Azt hiszem, ő is bőven az első kategória)

20/L

2011. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A másodikkal éééés kapaszkodjatok meg: 15 éves lány vagyok.
2011. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!