Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasiktól!? Hogy segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Általánosban sokat bántottak a külsőm miatt... Azóta két év telt el, és jól érzem magam a bőrömben, fogytam kb. 10 kilót, és teljesen rendbe jött az önbizalmam is! :)) Két éve járok középsuliba (most kezdem a 10.-et), és tök fura, hogy míg az osztálytársaim felének már van kapcsolata, és nekem még sohasem volt! :S Eddig féltem is nagyon, mert tuti, ha összejöttem volna valakivel, akkor magamat okoltam volna azért, ha szakít velem... De most úgy érzem, hogy szeretnék egy srácot, akivel jól elvagyok, mindent meg tudnánk beszélni, és hozzá tudnék bújni amikor bánt valami... :) De nincs egy jelentkező sem... pedig at mondják, hogy nem vagyok csúnya... mondjuk én tudom azt is, hogy vannak szebbek is nálam!! Félek attól, ha egy srác szemébe nézek hosszabb ideig, akkor hülyének néz, hogy mit bámulom... Segítenétek, hogyan álljak neki?? :S Előre is köszönöm:)15L
2011. aug. 26. 19:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Énis PONTOSAN ilyen voltam amilyen te. Aztán megismertem a barátomat, és azóta kerek a világ.:D Mondjuk én neten ismertem meg, egy hétre rá találkoztunk, de annyira imádom, nagyon romantikus. Egy hónapja vagyunk együtt.

Azt mondom, várj rá, és eljön hozzád az igazi.

Eddig nekem sem volt fiúm.

Ez egy olyan dolog, amit nem tudsz siettetni. De ha sietteted, csak rosszul jársz, hidd el. Akkor csak megb***-ni akarnak.

16/L

2011. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az a plusz 10 kiló hiba volt....mármint hogy leadtad:(

Én is igy voltam, de már másik országban élek, istennek hála, és kiderült hogy tényleg szép vagyok, csak a hazaiaknak a szép az nem kell.

2015. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!