Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Help! Mit csináljak FIÚK?

Figyelt kérdés

Tetszem neki?

a fiú 14 én 16

egy csomó olyan dolgot tesz amiből az derül ki számomra hogy tetszem meg van amiből az hogy nem.

pl.nagyon kedves és udvarias sokszor figyel engem

de pl. amikor ott aludtak nálunk barátok (Ő is)

akkor pl amikor egy szobában voltunk a többiekkel és én bejöttem a szobába ő általában elment egy másik szobába gépezni szabályosan került mint ha félne tőlem vagy nem is tudom.


most mi van???


2011. aug. 27. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy "fél" tőled.
2011. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
?
2011. aug. 27. 15:24
 3/5 anonim ***** válasza:
csak nekem van deja vu érzésem ?
2011. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ő még nem elég érett egy ilyen kapcsolathoz,ebben a korban szerencsésebb ha a pasi idősebb 1-2 évvel
2011. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hajtsál már egy 14 évesre !!!!!! Főleg az a vicc hogy te még ezen gondolkodol ! Szerintem ha bejönnél neki akkor már kezdeményezne és még így is illene kosarat adnod . Amúgy meg ha illedelmes nem azt jelenti hogy neki bejössz csak azt hogy jól nevelték a szülei !
2011. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!