Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várjak arra hogy hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak arra hogy hátha visszajön?

Figyelt kérdés

Volt barátnőm akit még mindig nagyon szeretek pár hónapja lett vége és nekem nincs új barátnőm azóta neki meg már van barátja (szakitás után rögtön lett)


Én szeretem még mindig őt és ezért nem is tudok még újjat kezdeni de ő is szeret legalábbis ezt mondja és szerintem még van esélyem visszakapni őt de nem akarok belekevarni a mostani kapcsolatába de beszélgetünk még mindig és mondja hogy hiányzok neki stb , találkoztunk is 1x akkor is láttam rajta hogy szeret még.


várjak rá hogy 1x meggondolja magát és hátha visszajön?


3 hónapja szakitottunk (több éves kapcsolat) szakitás után pár nappal rá lett új barátja de én még őt szeretem és ő is hiteget még és nemtudom hogy mit csináljak. 22/f


2011. aug. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:

soha

EGYEDÜL FOG MEGHALNI!:'(

2011. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem akarok neki rosszat nehogy ez jöjjön le ebből.


Legyen boldog mással csak akkor tudjam hogy mivan.


amikor találkoztunk akkor is sirt picit hogy hiányzok neki és én tényleg nemtudok más lánnyal új kapcsolatba kezdeni mert még mindig őt szeretem de nagyon

2011. aug. 27. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
úgyis dobja majd a palit, ha nincs összhang meg alapból ott vagy te a fejében és úgyis visszajön hozzád
2011. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lollapv ***** válasza:
3honap utan mar ne varj ra, valamiert vege lett, lehet h visszajon 1evig veled van aztan megint szakitotok, inkabb lepj tovabb, keress egy lanyt aki tenyleg szeret
2011. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

sajnos amit tényleg tudok róla az hogy nagyon megtudja magát játszani ezért szeretem még mindig mert iszonyatosan édes tud lenni és más lány meg soha nem volt ennyire aranyos és kedves.


ahhoz hogy továbblépjek elkellene feljetenem őt úgy ahogy de nemtudom elfelejteni csak ezután tudnék új kapcsolatba belemenni, amit énis nagyon szeretnék már de megbolondultam sajnos ..... egy olyan lányért "sirok" aki mással van és kb lehet hogy le is szar mégis csak őt szeretem és még most sem enged el ( vagyis mondogatja hogy szeret és velem jobb stb)



legalább akkor annyi lenne benne hogy elküld a fenébe nem hiteget

2011. aug. 27. 23:17
 6/6 Lollapv ***** válasza:

A nok hulyek....es lehet ha tenyleg hianyoznal neki, akkor nem azzal a masik sraccal lenne, probalj meg tullepni rajta, ezt kezdd ugy h ha lehet nem talalkozol vele, es nem is beszelsz vele, (vagy csak amennyit muszaj), jarj el bulizni, szorakozni, keress kalandokat, es egyszer eljon egy masik lany, akit szeretni fogsz es o is szeretni es megbecsulni fog teged....lehet h tul egyszeruen hangzik de igy van


Lany voltam

2011. aug. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!