Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha valakibe szerelmes vagyok kiderül ő is belém de nem lesz semmi?

Figyelt kérdés
Tehát többször is előfordult hogy valakibe szerelmes voltam és ezt viszonozta de nem lett semmi mégcsak baráti viszony sem nagyon.Én lány vagyok és sztem a fiúnak kéne kezdeményezni de mért ennyire félősek???
2011. aug. 29. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
mert töketlenek. keress olyat, aki mer kezdeményezni. megadjam a számom? :D
2011. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hány éves vagy?:P
2011. aug. 29. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet annyira dögös csaj vagy, hogy meg se mer szólalni, vagy jobb esetben a dögösségedből kifolyólag pár század másodperc alatt eldönti hogy nem nagy jövője van a kapcsolatnak ha valaki túl dögös...nekem is megadhatnád a számod
2011. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

pedig észre vehette volna hogy követem naponta kb 15 x futtottam vele össze a suliban.

írj privit akkor:P

2011. aug. 29. 15:03
 5/10 anonim ***** válasza:

És ő is tudja, hogy szereted?

Ők is emberek, bár tény és való, hogy lehetnének bátrabbak is, mert ha megpróbálják, akkor nyerhetnek vele, ha nem, akkor már veszítettek. Szerintem segítene, ha tudná, hogy te is szereted.

2011. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudja!!!
2011. aug. 29. 15:11
 7/10 anonim ***** válasza:
A kis nyuszit szereted, de itt osztogatod a számod? Szerintem nem is vagy szerelmes.
2011. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
NEM ADTAM MEG SENKINEK SEM A SZÁMOM!!!!!!ÉS NEM IS FOGOM!!!!!!!FŐLEG NEM ISMERETLENEKNEK A NETEN AZÉRT NEM VAGYOK ENNYIRE HÜLYE!!!!!!!!!
2011. aug. 29. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
ideges a tizedes =)
2011. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cöhh gyáva pasik lehetnek xd. És azt mondod több olyan is volt. Valami azt súgja, mind olyan 15 éves kor alatt lehetett :D
2013. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!