Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni a barátnőm múltját. Ti elfogadnátok, voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátnőm régen elég szabad életmódot folytatott, elég sok férfival volt dolga, ami engem igazán zavar... Már a kapcsolatunk elején elmondta ezt nekem, azonban nem tudom megbarátkozni vele, hogy ennyi ember volt már a barátnőmmel. Azt hittem az idő segít majd abban, hogy elviseljem, de az idő elteltével egyre rosszabbul esik a dolog. Nem tudok benne megbízni, pedig tudom hogy szeret és hogy megváltozott :/
2011. aug. 29. 21:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

örülj hogy őszinte volt, becsüld meg érte. Az hogy elmondta már a legelején, azt jelenti hogy tényleg megváltozott. Sz*rd le a múltját.


Engem egyedül akkor érdekelne ha nap mint nap azokkal lógna,akikkel lefeküdt. Zavarna és kész. De amúgy...örülj neki h őszinte.

2011. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem olyan sok az 12, így alakult bárkivel megtörténhetett volna hogy ilyen helyzetbe kerül a fiatalok veszélyeztetettek nagyon sok szempontból...

a jó oldalád nézd: szerintem épp emiatt kellesz neki te, épp emiatt nem akar majd megcsalni.

ettől még ő egyáltalán nem ribanc. hűségesebb lesz hozzád mint bárki.

ha sérti férfiui önérzeted, amint eszedbe jut a dolog szeretkezz egyet a kedveseddel úgy hogy elájul tőle mutasd meg neki te mindnél jobb vagy.

ne feledd ha szeretitek egymást, veled egészen mást él át mint a régi kalandjai során!

fátylat rá.

2011. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
őszintén...te hány nőt dugtál meg mielőtt összejöttetek?a pasik mindíg ilyeneken rágódnak,de az nem baj ha egy pasi több p.inát fogott mint kilincset igaz??????
2011. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
9%
Aki ribanc az ribanc, nem fog megváltozni. Melletted is félre fog kúrni. És nyilván azért mondta el az elején, hogy ne mástól tudd meg, felmentve ezzel magát.
2011. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
44%
Kurv@bol lessz a legjobb feleseg;)
2011. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Igenis képes az ember változni, nekem se volt egyszerű múltam és sok butaságot csináltam, de 22 éves fejjel képes voltam észhez térni és megkomolyodni. Ha úgy érzed , hogy neki melletted sikerült jó irányba változnia, ne hagyd magára, segíts neki és szeresd! Beszélj vele erről, mond el neki mit érzel, kérdezd meg ő hogy érez... emberek vagyunk, mindenki követ el hibákat, de az hogy engedett a vágyainak, talán nem a legnagyobb hiba az életben...
2011. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
12, az semmi... mondjuk függ a korától is.
2011. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
87%

Neked nagyon súlyos önértékelési zavaraid lehetnek, ha ezen ennyit kattogsz. Ettől fog tönkremenni a kapcsolat, ha nem szeded össze magad. Én is bőven több pasival voltam együtt mint "illene", de ezek jó részét én is megbántam, és ma már nem cselekednék így, de aki szeret, vállaljon ezzel együtt is vagy eltűnhet a balfenéken.


25 N

2011. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
68%
Én ugyanebben a cipőben vagyok mint te. Kattogtam rajta sokat, mivel nekem ő volt az első nőm. De tudom, hogy ez csak egy rossz korszaka volt. Szeretjük egymást, és csak maximum poásan hozom fel a dolgot ritkán. Rosszul is esik neki mert már nagyon megbánta. Szerintem te se emlegesd neki.
2011. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az apja pedofil volt, zaklatta és ezt ő úgy próbálta feldolgozni, hogy lefeküdt egy csomó sráccal?

Úúúúúúú, itt valakit naaaagyon csúnyán az orránál fogva vezetnek! :)

2012. ápr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!